www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Trūkst vārdu par tādu idiotisku kantori

Latvijas Pasts - Trūkst vārdu par tādu idiotisku kantori

Latvijas pasts nemāk atbildet par savam kļūdam zvanījām pa telefonu un vispār nemāk atbildet kuri ir tie cilvēki ar kuriem būtu jārunā, lai risinātu jautājumu, vel paņirgājas saka uzraksti uz lapiņas savu sūdzību un iedot darbiniekam, ja, lai tas viņu saņurca un izmet miskaste...vnk trūkst vārdu par tādu idiotisku kantori, nav brīnums ka pastu daudzi cilvēki vairs neizmantos, jo tur strāda vienīgi c***, kas nepilda savus darba pienākumus, tev par ko algu maksa, tapat pārdevies vid. Vieglāk aizbraukt no šis valsts.

J

J Josh 12.12.2019
Slikts seviss

Pasts ir domats, lai cilvekiem palidzetu nosutit sutijumus nevis otradi. Samaksajam naudu par to ka paka netika nosutita. lai atgrieztu naudu ir vel jaraksta sudziba un tad pat nesola kad atgriezis naudu. Pienakumos ir japalidz apstities sutamas preces, lietas, lai butu viss kartiba, bezadbildibas kantoris.

S Sudzibas.lv Admin 12.12.2019

J Josh 12.12.2019
Krapsana

Pievakushi datoru kursh pat nestrada un nav nekadas vertibas vinjam, nav zinjojushi ka sutijums nav aizgajis kaut kada iemesla pec, saka darga prece, kada darga prece bojats un summa netika noradita uz papira, jo vinja nav domata pardoshanai, vecs dators kuru miskaste var izmest. ZAGLJI.

S Sudzibas.lv Admin 12.12.2019

Cūkurgailis 12.12.2019

faktus galdā!

J Josh 13.12.2019

Netaios atskaitities te nevienam, bet ja es savu preci nesanjemsu atpakalj ieshu uz tiesu. Noteikti nekad neizmantosu latvijas pastu sutijumiem. Es vel visiem medijiem paradisu kada situacija. Un ar visam bildem.

O Operesets 13.12.2019

Ar Latvijas Pastu esmu nosūtījis apmēram 5000 paku un ne reizi nav bijušas situācijas, ka paka būtu pazudusi Latvijas teritorijā. Kādreiz kaut kur ārzemēs, bet tās ir maksimums 10 pakas no 5000.