www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sūtījumu zagšana?

AtrisinātaLatvijas Pasts - Sūtījumu zagšana?

Gribētu zināt, vai Latvijas Pastā notiek ienākošo sūtījumu kontrole (neirakstītu sūtījumu)? Vai vienkārši atbrauc mašīna, izkrauj sūtījumu iedod pasta darbiniekam un, lai nes? Un viss paliek uz pastnieka goda prāta? Pasūtu no interneta dažādus ar hobiju saistītus sūtījumus, kādu laiku sūtījumi nāca bez problēmām, bet tad divas nedēļas nekā, neviena paša sūtījuma. Sūtītāji ir uzticami un izveidojusies jau sadarbība, un tiek sūtīts no dažādām valstīm, tāpēc maz ticams, ka viss un tik pēkšņi pazudis pa ceļam.. Protams, aizgāju uz pastu, runāju ar priekšnieci, pēkšņi pastniecei atradās vesela kaudze ar it kā jauniem sūtījumiem uz manu adresi, kurus it kā grasījusies nest šodien.. bet daļa no sūtījumiem tāpat iztrūkst. Sarunājām, ka nesīs lapiņas un iešu pakaļ turpmāk pilnīgi visiem sūtījumiem. Bet zaudējumi man ir nodarīti un vēlos saprast kā tiek kontrolēti darbinieki Latvijas Pastā. Vai tiešām tikai pastnieka godaprāts?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta kadensa 10.05.2016

Nav pretenziju