www.sudzibas.lv Latvijas Pasts sūtījumu piegāde

Latvijas Pasts - sūtījumu piegāde

Labdien!
Neesmu apmierināta ar pasta sūtījumu piegādi adresē Kaive,Sēmes pagasts,Tukuma novads. Šobrīd mūsu pastnieci aizvieto cits pastnieks,kuram,acīmredzot,ir vienalga kam un kad viņš nodod sūtījumu. Man šo sūtījumu nākas meklēt un citkārt pat braukt pēc tā pie pavisam cita adresāta. Ierakstītas vēstules bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem atstāj pie cita cilvēka,rodas jautājums,nez kurš tad parakstās? Esmu informējusi Tumes pasta nodaļas darbinieci,uz kādu laiku viss bija labi,bet šobrīd atkal sākas viss kā iepriekš. Ja man aicinājums pēc sūtījuma saņemšanas atnāk ar vairāku dienu nokavēšanos,tad kā lai pierādu,ka tā nav mana vaina,bet gan pastnieka?Un vai man viņa dēļ būs jāmaksā soda procenti par nokavējumu?

D