www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sutijumu pazaudešana..Nekorekta attieksme pasta darbinieka

Latvijas Pasts - Sutijumu pazaudešana..Nekorekta attieksme pasta darbinieka

Saskaros ar nepatīkamo situāciju ar Rīgas 5 pasta nodaļu.
Pasūtīju alieexpress pasūtījumu 6.09.2021 pēc izsekošanas numura pamanīju ka 28.09.2021 viņa bija jau Latvija
Rīgas pasta offisa. Bet nesaņemu nekādu paziņojumu vai sms par to ka pasūtījums ir pienācis
aizgāju uz pastu kaut kur 20.10 un man darbiniece pateica
ka pasūtījums it atdots pastniekam
jo ir maziņš un var ielikt pastkastīte.
Bet kad pateicu ka pastkastīte man neka nebija.
Darbinieks teica ka varbūt jums ir sabojāta pastkastīte un pasūtījums izkrita vai kādam citam ir atslēga un varēja paņemt.
Bet atslēga ir tikāi man un pastkastīte man ir jauna.
Labi padomāju pagaidīšu.
Uzrakstīju uz epastu kdinfo.lv
tur pateica ja jūsu pasūtījumu iedeva pastniekam un jau vajadzētu būt atdotam.
Bet līdz šodienai neko neesmu saņēmusi
aizgāju šodien uz pastu un tā pati darbiniece kura man toreiz teica ka manu pasūtīju atdeva pastniekam šodien man Saka ka pastniekam viņi neko nedot un ka man sūtīja 2 reizes paziņojumus ka ir sūtījums pasta
un es nebiju atnākusi.
Kad pateica ka neko nesaņēmu tad darbinieks man teica ka varbūt jums telefonam kaut kas ir.
Un vel nepabeidzot sarunu jau izsauc citu klientu
man ir tāds jautājums Latvijas pastam. Jumš tiešam tur strādā tik neatbildīgie cilvēki.? Kuri pat nevar konkrēti atbildēt par sūtījumu...

01.11.2021

T