www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sūtījumu iemešana nepareizo adrešu pastkastītēs

Latvijas Pasts - Sūtījumu iemešana nepareizo adrešu pastkastītēs

Esmu no Lendžu pagasta (Rēzeknes novads). Lendžu ciemā pirms dažiem mēnešiem aizslēdza pasta nodaļu. Līdz ar to visi darījumi, kas jākārto caur pastu, notiek Rēzeknes pasta nodaļā. Līdz ko pastu mums piegādā Rēzeknes nodaļas pastnieki, mūsu pastkastītē regulāri nonāk svešas paciņas un vēstules. Mans sūtījums no aliexpress, kura atrašanās vietu mēs internetā redzam (un tur uzrāda, ka tas jau mēnesi ir Latvijā!), ir mīklaini pazudis. Visticamāk, pastnieks arī manu paciņu ir vienkārši iemetis svešā pastkastītē. Pastnieki, lūdzu iemācieties lasīt!!! Kā tad savādāk izpildīsiet savu misiju - nodrošināsiet KVALITATĪVUS pasta pakalpojumus VISĀ Latvijas teritorijā (ne tikai pilsētās)!

J

Latviešu tautas 31.05.2016

Nu zvaniet uz 27008001 vai 67008001 darbalaikā un pastastiet tur!