Latvijas Pasts - Sūtijums

Biju pasūtijis preci internetā.Tā ka dzīvoju Engures novadā.tad prece kuru pasUtiju nonāca nevis Engures pasta nodaļā.bet gan Tukuma pakomātā.kaut gan adresāts uz pakas ir Engures pagasts.Lūdzu paskaidrojiet ...kāpēc man jābrauc 70 kilometri pēc sīkpakas.Un vēl kāds sakars Bērzciemam ir ar Tukumu ja dzīvoju.Engures novadā.

Paldies Ar cieņu

Olivers Romanovskis

19.09.2019

Saivii 19.09.2019

Latvijas Pastam suudzeejies arii?

Ol Olivers Romanovskis 19.09.2019

Neesmu vēl paspējis!

Tu Turkey901 19.09.2019

Pareizi, no sākuma uz šo sūdzību portālu, tad Bez Tabu, un tikai tad uz pasta nodaļu!

El Elīna 19.09.2019

Atrodi pieklājīgu darbu, tītar, citādi sāk izskatīties, ka strādā par žults atvēmēju visos iespējamajos portālos.

Tu Turkey901 20.09.2019

Varbū paturi savus komentārus savā ānusā, tie nav par tēmu un ir absolūti bezjēdzīgi!

Ol Olivers Romanovskis 19.09.2019

Cits nekas neatliek

Ot Otis 20.09.2019

Kad veici pasūtījumu, tad norādīji piegādi uz pasta pakomātu vai arī uz pasta nodaļu?
Ja norādiji pasta pakomātu, tad saprotams, ka tajā brīdī automātiski tika piemeklēts tuvākais pakomāts adresei. Lai gan reiz, kad pats sūtīju, tad man pat bija iespēja izvēlēties sev ērtāko pakomāta atrašanās vietu. Tas gan protams nebija Latvijas Pasta pakomāts.

Ol Olivers Romanovskis 20.09.2019

Norādīta bija tikai adrese.

La Lauma Lauma 21.09.2019

Man citreiz uz omnivu paciņu aiziet sūtot sīkumus no aliexpress, un tur nu ar pastu nav nekāda sakara.
No kurienes sūtīja Jūs?

Ol Olivers Romanovskis 21.09.2019

Ja uz sūtijumu adrese ir norādīta Engures novads,...tad kāds sakars ir omnivai,kura atrodas Tukuma novadā.Vienkārši Latvijas pastam negribas braukt tik tālu,tāpēc iemet paku tuvākā pakomātā.