www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sūtījumi no ārzemēm netiek piegādāti klientiem

Latvijas Pasts - Sūtījumi no ārzemēm netiek piegādāti klientiem

Skatos šeit jau ir ar simtiem sūdzību par Latvijas pasts. Pasts ir kļuvis nelietojams. Pikets jārīko pret šo iestādi? Pēdējā laikā ir kļuvis teju vai moderni visu novelt uz covid-19 un melot pēc būtības. Šķirotavā ir kaudžu kaudzes ar sūtījumiem, kurus gaida klienti Latvijā, bet šiem pie vienas vietas. Netiek nekas šķirots un nodots sūtījumu piegādāšanai. Pasts strādājis vienmēr ļoti lēni, bet pēdējos mēnešus 2-3 izteikti slikti strādā - nestrādā vispār! Kas notiek?

15.04.2020

E

BondsBonds 15.04.2020

"kļuvis teju vai moderni visu novelt uz covid-19 un melot pēc būtības"

Kāda jēga LP melot un novelt? Ko viņi no tā iegūst?

. .A 05.05.2020

Piegādā pati savus sūtījumus un nebūs jāsūdzas.

Z Zane Ķiploka 05.05.2020

Latvijas Pasts, Rīgā 57.pasta nodaļa jau 3 mēnešus nevar piegādāt 100% apmaksātus 3 sūtījumus, kas 2020.gada janvārī nopirkti internetveikalā un pēc sūtījuma datiem jau atrodas Latvijā! Noteikti mētājas sūtījumu šķirotavā lidostā Rīga.

S Suitfree 09.05.2020

Sanaca pastradat pasta kadu gadu atpakalj. Domaju ka atradu mierigo darbu iepeieks stradaju celtnieciba un biju noguris no steidzibas, darbs bija netalu no majam un no manim vajadzeja no ritiem sedet skirot papirus, bet pec tam aizvedt visu uz pastkastitem. Paris nedelas sapratu kapec neviens neiet tada darba, jo jo maksa pa to kapeikas. Es vel braucaju ar savu masinu un domaju ka bus kada privilegija, bet beigu beigas pats remonteju un pildiju baku un paliku vel parada viniem, jo masina beidzas loti atri braukt pa suda celiem parsvara grunta celi. Galvena taja pasta dala bija loti nervoza un neadekvata sieviete, laikam tikai vina labi pelna tur, jo pat tagad redzu briziem ka vina ar riteni pasa ved presi.