Latvijas Pasts - Sutijumi

Sveicināti! Vēlos pabrīdināt par Siguldas pasta nodaļas darbu...gandrīz katru mēnesi man nāk dažādi sutījumi no ārzemēm caur Latvijas pastu, kā rezultātā Pasta nodaļa man izraksta aicinājumu saņemt atnākušo sutījumu jeb paziņojumu. Pagājušajā mēnesi saņēmu uzreiz 10 pakas, par kurām (par lielāko daļu), mani izbrīnija tas, ka saņēmu atkārtotu paziņojumu lai gan to pirmo vēl ne reizes nebiju saņēmusi. Šomēnes saņēmu divus sūtījumus. Diemžēl sakarā ar to, ka man ir trīs mazi bērni, esmu šos paziņojumus nozaudējusi. Iegāju pasta nodaļā un izstāstīju situāciju-pasta darbiniece laipni atbildēja, ka gaidiet, pēc 5 dienām saņemsiet atkārtotu paziņojumu...ir pagājušas divas nedēļas un atkārtota paziņojuma nav...iegāju vēlreiz pasta nodaļā, darbiniece atkal laipni smaida un saka-"gaidet, jābūt, tad jau nav vēl 5 dienas pagājušas! Mums sūtījumu ir daudz un es neiešu pa visiem rakties un meklēt!" Tāda sajuta, ka šie darbinieki mani par muļķi uzskata! Secinājums ir viens, ka tur ir vai nu baigais bardaks, vai ka darbinieki ir vienkārši nevīžīgi un mani kā klientu pilnīgi nerespektē!!!

N neKārtībnieks 02.04.2014

Skabargu svešā acī redz...

Latviešu tautas 02.04.2014

У меня было такое: получил ценное письмо. А через неделю пришло повторное извещение. Пришлось из Риги ехать. Оказалось что напрасно...

A Asde 03.04.2014

Kur tad pec Jusu domam ir tas balkis?! Tas, ka atkartotu pazinojumu Latvijas pasts pec divam nedelam nevar atsutit, bet solit gan zin?? Tas, ka tiri cilvecigu apsverumu del nozaudeju sos pirmos aicinajumus-ta var gadities jebkuram! Ne jau katru reizi vinus zaudeju! Tas ka vini vel nekaunigi man pasaka ka drosivien vel piecas dienas nav pagajusas-vini laikam doma ka kalendara neskatos un nezinu cik dienas esmu nodzivojusi? Par kadu skabargu Jus te tagad meginat man iestatsit??!