www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Sūtījuma piegāde kavējas

Latvijas Pasts - Sūtījuma piegāde kavējas

Labdien!Visu laiku esmu bijusi par Latvijas Pastu un tā darbiniekiem tikai tajās labākajās domās.Bēt šoreiz esmu vīlusies un manas domas ar katru dienu par šo uzņēmumu tikai pasliktinās.
Es savu Oriflame produkcijas sīkpaku gaidu jau veselu nedēļu, uzaicinājumi man ir atsūtīti nr.6 un nr.7, (kur ir pārējie 5 uzaicinājumi?)bet paka manējā nav.
Sakiet lūdzu kā tas ir iespējams, ka uzaicinājumi ierasties pakaļ sūtījumam ir, bet paka nav?
Ļoti jauka pasta darbieniece man izskaidroja, ka ja adrese, pasta indekss un pārējie dati ir pareizi, tad manai pakai vajadzētu pienākt 2-3dienu laikā tieši Strazdes pasta nodaļā.Pastā arī uzzināju, ka sūtījums, ko gaidu pirms tam ir bijis arī Sabilē un Stendē.
Es atvainojos, bet cilvēki kas piegādā sūtījumus pasta nodaļām lasīt nemāk?Man šo paku vajag ļoti stedzami, bet no sūtījuma ne miņas.
Esmu ļoti sarūgtināta.
Ar cieņu,
Ieva no Strazdes

I

I Inese 20.02.2011

Murgs ir pasts

S Svimpis 20.02.2011

Inese, ja tu mani mīlēt prastu, atsūtītu pist pa pastu.