www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss, nevar saņemt pakalpojumus

Latvijas Pasts - Slikts serviss, nevar saņemt pakalpojumus

Esmu neizpratnē, kas regulē Latvijas pasts viņuprāt reglamentu, likumu par to, ka bērnu vecāki ir jāapkalpo ārpus rindas kārtības. Jau kuro reizi, nav iespējams saņemt Latvijas pasts pakalpojumu.
Ja esmu paņēmis Rindas kārtas numuriņu, un kāds nospiež numuriņu, ka ir vecāks, tad automātiski Rindā attālinos. Es saprotu, vēl pamīšus apkalpotu, taču paņem četri vecāki numuriņu, un man automātiski visi šie vecāki ir Rindas priekšā. Kas vispār regulē šādu likumu, normatīvu, ka tam tā ir jābūt. Es nekur citur arī Eiropa, par šādu absurdu neesmu dzirdējis.
Tad kāpēc nav numuriņi cilvēkiem ar invaliditāti apkalpošana bez Rindas?
Varbūt vajadzētu arī numuriņu, cilvēkiem ar maziem sunīšiem, pa priekšu, jo mazs sunītis var sākt satraukties, ja tam pārāk ilgi jāgaida Rindā.

23.09.2020

Papildināts Kolina 23.09.2020

Vēlos atzīmēt, ka tas ir Latvijas Pasts Rīga- 55. nodaļa.

Cementa 12, Rīga, LV-1055

K

RAMONA👀 24.09.2020

Kad mana mamma vēl bija dzīva, sūdzējās tieši to pašu, tik citā iestādē. Viņai bija grūti nosēdēt, paiet, bet invalīdiem nav savi VIP numuriņi. Un katru reizi kā atnāk grūtniece vai māmiņa, viņai numurs attālinājās. Esot bijis ļoti grūti rindu izsēdēt.
Nesaku, ka neatbalstu šādu sistēmu, bet par invalīdiem gan nav padomāts..

Paradeez 24.09.2020

Es autoram piekrītu. dzīvoju Zviedrijā un iestādēs , invalīdiem ir priekšroka, nēesmu nekur redzējis (izņemot veikalus), kur būtu poga (vai kāda cita VIP privilēģija) grūtniecēm vai vecākiem.cilvēki var paši palaist tādus pa priekšu,bet tāda VIP apkalpošana vecākiem šeit nav

Paradeez 24.09.2020

Laikam nepareizi izteicos iepriekš, invalīdiem un tikai pēc tam grūtniecēm (nevis vecākiem) ir atsevišķi "lodziņi", kuri nekādi neietekmē rindas ar veseliem cilvekiem. jo tās ir divas atsevišķas rindas.