www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikts serviss, krāpnieki zagļi, meļi

Latvijas Pasts - Slikts serviss, krāpnieki zagļi, meļi

Ir pagājušas 15 dienas, paka ar kodu ub312448338lv joprojām tiek apstrādāta...
25. Jūlijā mana nauda no bankas nonāca pie Latvijas pasts ub312448338lv, nodoklis par šo izsekošanu tika noņemts. Šodien ir 10. Augusts!
Haoss. Latvijas pasts nepilda savas funkcijas
joprojām gaidu, kad man atdos samaksāto paku

un es vēl neesmu minējis, ka dažas pakas ir nozagtas

ja napominaju do etogo sluchaja bila eshe krazha pochti kogda ja oplatila nalog i mne polnostju ne vidali tovar. Ja poterala dengi kogda oplatila nalog tak ze za tovar, kotorij ne vidali

10.08.2021

T

K Keryn.Watts 16.04.2021
Slikts serviss

Labdien! Vai tiešām Rīgas 9.pasta nodaļā būtu jāstrādā tikai 2.galdiņam!?!?!? Cilvēki stāv ārā ne mazāk kā vakaros! Tas nav normāli! Un pie tam viss lēni! Man tiešām būtu jācieš šāda bezatbildīga attieksme!?!?!?

S Sudzibas.lv Admin 20.08.2021

H hecmatyars 19.04.2021
Slikts serviss, garas rindas

Tas ir normāli, ka 19.04.2021. iestādē strādā divas apkalpošanas vietas no 4 un rinda ir 40 cilvēku gara. Tās vecās tantes nemāk ātri strādāt!Ja tiek paredzēts liels cilvēku pieplūdums, kapēc nevar izsūtīt pakas car pankomātiem?

S Sudzibas.lv Admin 20.08.2021