Latvijas Pasts - Slikts serviss

Latvijas pasts aplikācijā rāda - rindā 3 cilvēki rindā.. 40 minūtes no vietas - nepārspīlējot, pēcpusdiena. Atnāk māmiņas ar lieliem bērniem, tiek bez rindām, klientu apkalpošanas speciālisti neko nesaka. Citi vispār nāk bez bērniem un klientu apkalpošanas speciālistam saka - "man tur ārā, bet man te ātri". Kurš šādu marazmu ir izdomājis? Man tagad arī savu 16 gadīgo puiku līdzi uz pasta nodaļu vest? Rindā aiz manis vēl stāv pensionāri, kuri neprot lietot mobilās aplikācijas un sazin cik ilgi gaida. Jaunās māmiņas visu dienu var sēdēt mājās ar bērnu un iet laikos, kad citu cilvēku nav, ko darīt citiem cilvēkiem? Saprastu ka jaunajām māmiņām ātrak varētu pienākt rinda (ar nosacījumu ja tas tiek kontrolēts bez atrunām, ka bērns ir mašīnā utt) , bet ne jau tā, ka atnāk, uzspiež pogu, kas principā ir "bez rindas". Ja tik nāks tās māmiņas ar saviem mazajiem un lielajiem bērniem, ko darīt pārējiem? Ko darīt pensionāriem? Vai arī vispār var uztaisīt, ka uz pastu iet tikai pensionāri un mammas? :)

10.01.2020

L Linda_J 10.01.2020

Iekārtojaties darbā pasta nodaļā. Tad gan tur būs labi.

BondsBonds 10.01.2020

Liec mierā jaunās māmiņas, siutācijas ir dažādas. Tu nēesi labāks par citiem. Neviens tev neko nav parādā. Vajag pastu, gaidi vai ej uz citu pastu. Ir pasta nodaļas, kurās rindu nav.