LV RU

Latvijas Pasts - Slikts serviss

Jau otro dienu atnāku pēc vienkārša sūtījuma izņemšanas, vakardien nosēdēju 30 min, un neviens nevirzās uz priekšu... Viena strādā, pārējās divas sēž... Es speciāli atvēlējusi laiku pirms darba lai atnākt uz saņemt, jeb man ļoti daudz darba un maz iespējas atnākt. Vai nu tā iespēja ir kopā ar suni, bet likums aizliedz nākt ar suņiem. Un tas māmiņas ar lielim bērniem jau, nāk, ņem to numuriņu priekš vecākiem un tiek ātrāk pa visiem. Man pašai nav laika ka vecmāmiņām sēdēt te stundam ilgi! Lūdzu paņemiet beidzot darbā kādu jaunāko un aktīvu darbinieku, nu nav iespējas ne iztērējot vairāk ka 30 min. Tikt klāt pie tam tantēm... Kaut izsniegt sūtījumu ir 1 min. Darbs. Un tajā laikā kad ir sūtījumu izsniegšana esmu darbā! Un pašlaik, tā vieta lai paest pirms darba, stāvu rinda pusstundu! Un suns ari paliek badā, jo redzēties visu laiku iztērēju stāvot šeit!

03.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

S Sergejs Koljcovs 06.09.2019
отказали от возврата

Получил товар из Китая не подошел оформил возврат но товар почему то не отправили назад на почте сказали что не забрали товар на отправку

Cūkurgailis 03.12.2019

varbūt Pastā vajag ierīkot kaut kādu "suņu istabu"?

E Eyerolleris 03.12.2019

Te ir tik daudz kā nepareiza. Nu, pirmkārt, pasta darbinieki arī "sēžot" strādā - apstrādā kādus pieteikumus, pārbauda dokumentus, utt.
Manuprāt, vecmāmiņām arī lietas un vietas, kur jādodas, viņām nav laika stundām ilgi sēdēt.
Noteikti varat ieteikt kādam jaunākam radiniekam, lai piesakās darbā - iespējams, tas Jums palīdzēs saprast viņu ikdienas pienākumus.
Veiksmes!

O Otis 03.12.2019

''Lūdzu paņemiet beidzot darbā kādu jaunāko un aktīvu darbinieku''

Tur jau arī tā lieta, ka pie tāda atalgojuma uz turieni var labi ,ja pirms pensijas vecuma cilvēkus tur dabūt strādāt. Un tā kā to darbinieku trūkst, tad daudzi tur ne tikai ''sēž'', bet paralēli dara vēl 2-3 darbus. Un tāpēc arī loģisks iznākums tam visam.

Man gan pašam drīzāk būtu jautājums tām daudzajām pensionārēm, kuras uz pastu aizgājušas pačatot ar pasta darbiniecēm, kas ne tikai aizkavē darbinieces darbus citus, bet arī aizkavē arī citus klientus.

Par to ,ka kāds tiek ātrāk ir vairāk atkarīgs no nepieciešamā pakalpojuma. Ja tas ir sūtījuma saņemšana , tad tās rindas rit visnotaļ ātri, ja protams pa vidu negadās kāds , kurš grib ,lai viņam izstāsta visu Pasta pakalpojumu klāstu no A-Z.

Cik gadījusies saskarsme ar to, ka kaut kas ilgāk aizkavējās, tad pēc redzētā ir tikai divi secinājumi.. vai nu klienti ieradušies pastā, lai pakristu uz nerviem, vai arī fiziski darbinieces netiek tam līdzi (bet tur jau problēmas ir jāmeklē citur, jo neviens par tiem 400-500 brutto tur negrasās sēdēt no rīta līdz vakaram.. nesen redzēju vienu sludinājumu ar tieši šādu algu.. ja papildus tev jādāra vēl 2-3 cilvēku darbs , tad nu kaut vai izstiepies.. ).

K Klanis 03.12.2019

Ir taču Pasta aplikācija telefonam - paņem numuriņu vēl mājās ar kafijas krūzi sēžot un nāc pēdējā brīdī. Protams, ja to dara visdarbīgākajā brīdī, nāksies pagaidīt, taču ir izvēle - pastā vai tomēr mājās, parkā utt.

A aicis24 04.12.2019

Tu to aplikāciju esi mēģinājis.Es vienreiz pamēģināju.Aplikācija rādīja,ka man vēl laika ir 5 minūtes,bet kad iegāju iekšā pastā,mans numurs jau bija aizgājis.Taka beigās nācās uz vietas vēl vienreiz ņemt.Pastniece ar neko nevarēja pateikt,kapēc tā.

K Klanis 04.12.2019

Man ap 5-20 paciņām mēnesī sanāk izņemt. Kopš uzzināju par aplikāciju lietoju to un esmu apmierināts. Ir starpība vai sēdēt un smacēties stundu rindā, vai aiziet pāris minūtes pirms manu numuru izsauc. Ar tām pāris atlikušajām minūtēm gan baigi riskēt nevajag. Ja tur 3 cilvēki priekšā un katru savā lodziņā izsauc, tas brīdis ātri paskrien. Ja jūti, ka nepaspēsi, var uzspiest 'atlikt par 5min'. Numurs paliek tas pats, bet tiek kādu brīdi izlaists un zsaukts pēc tam.

Pacco_al 04.12.2019

Eh, neviens jauns un aktīvs par šādu algu nenāks strādāt - "stabilu atalgojumu no 445.00 EUR (bruto) par pilnu slodzi" .
Tāpēc iecietību un pacietību, citādi vēl aizies tie paši, kuri tur strādā.

P.S. Bruto - nozīmē, pirms nodokļu nomaksas.

ē ērglis99 04.12.2019

Nezinājat, ka paku izsniegšana ir laikietilpīgs process sākot ar dokumentu pārbaudi, dokumentu izkopēšanu, ka arī parakstīties kā Jūs esat saņēmis paku. Aizmirsu pašu svarīgāko atrast paku, jo pasta ir ļoti daudz pakas un ap Ziemassvētku laiku visi grib saņemt un Jūs neesat vienīga. Esat pacietīga un gaidat!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes