Latvijas Pasts - Slikts serviss

Piņku pastu nodaļā ir ļoti zema līmeņa apkalpošana. Vienmēr ieejot šai pasta nodaļā ir tik nepatīkami, apkalpojošais personāls ir neapmierināts, attieksme tāda tāda, ka viņas tiek traucētas. Īpaši ar attieksmi izceļas gaišmataina sieviete. Nerunāsim par to, ka viņa uzrunā klientus uz tu.
Regulāri jāizsūta lielāks apjoms preces ar latvijas pasta starpniecību. Ja man ir konkrēts sūtījumu skaits un informācija cik katrs pasūtījums izmaksā. Man nav jāklausās pukstēšana: man nav markas tādu marku. Ko līmēt virsū es pati neizdomāju, tas ir pēc jūsu tarifiem. Un ja jūsu darbinieks nevar sarēķināt kādas markas man ir nepieciešamas, no tām kas viņam ir, vai viņš var strādāt savā amatā? Neskatoties uz to, ka telpa ir norobežota ļoti labi apkalpošanas zālē var dzirdēt kā darbinieces ņirgājas.

13.09.2019

I

Sveicināti!
Paldies par jūsu atsauksmniu. Lai novērstu jūsu minētās problēmas, pieminētajā pasta nodaļā, šī pasta nodaļa tiks slēgta. Turpmāk Piņķu pasta nodaļas funkcijas pārņems Rīgas 3.pasta nodaļa LV-1003 - Krasta iela 46, Rīga, LV-1003.
Veiksmīgu dienu!