Latvijas Pasts - Slikts serviss

Rupja attieksme pret vecāka gadagājuma cilvēkiem, rupja un nekulturāla. Visu klātesošo klientu klātbūtnē apsakājas uz vecu vīrieti, kurš varētu būt šīs pasta darbinieces tēvs (pēc gadiem, protams) .
Ja vecs cilvēks kautko nesaprot vai viņam trīc rokas, varbūt no ilgas sēdēšanas rindā vispār ģībonis nāk vai kaut kas cits, jo šajās dienās, sakarā ar Pnb bankas slēgšanu, arī pasts ir noslogots un ir vismaz 2h jāgaida rindā, ir nepietiekošs skābekļa daudzums, trūkst krēslu.

23.08.2019

Ne

Ну так это национальная традиция латышского народа - вывозить немощных стариков в лес на съедение волкам...

Me Mego izmeklētājs 24.08.2019

Ne tikai latviešu arī slāvu .

Не ври: у славян никогда не было традицией вывозить немощных стариков в лес! Это чисто латышская традиция! Не так давно ваш соплеменник - банкир предложил вообще отменить пенсии! Я предлагаю пойти дальше: для лиц старше 65 лет, которые не имеют (кроме пенсии) средств к существованию ПРИНУДИТЕЛЬНУЮ ЭВТАНАЗИЮ!

Pa Pasta pagrabs 24.08.2019

Es pisu pastu. Sutijums no braligas tautas, kinas. Riga nostaveja 4 dienas! Kas viniem tur notiek? Noliktavas darbinieki ari izsaukti uz nodalam vert kontus vala?

У меня пакет лежал на таможне с 27.07 до 14.08!
рибыло в страну назначения

2019-07-31 11:01:00 [GMT+8]

Посылка прибыла в страну назначения

2019-07-27 05:35:00 [GMT+2]

2019-06-25 13:12:29 [GMT+8]

Посылка принята к перевозке

2019-06-25 12:42:29 [GMT+8]

El Elīna 25.08.2019

Ce ti pridumivaesh? Nacitalsja skazok i zabil kakova naroda skazki cital? Tradicii takaja bila no ne v Latvii. Zhivja sdesj mog bi hotjabi jazik viucitj, esli istorija v rushkih shkolah neprepadajotsa.

NEMELOI! Es brīvi runāju latviski - kategorija C2! Un ta nav nekada pasaka!

Evtanāziju personam kas vecāk par 65 gadiem - dzīvē!

Investīcijas bankierim Rungartam ir taisnība: likvidēt pensijas institūciju Latvijā!

Pacco_al 26.08.2019

Nu ko tu lien tanī pastā nu vai tiešām vairs nav nesaprašanas ne zināšanas, ka tur kontu vērt vaļā ir pēdējais stulbums un čakars, bet nē vajag. Nu ja vajad tad ciet, mēs taču visu laiku esam "cietēju tauta".