Latvijas Pasts - Slikts serviss

Sveiki. Biju pasta nodala kura strāda līdz 15.00 Sabile. Ierodoties izņemt naudu tani laika ,10 min pirms pasta slēgšanas. Sedosa sieviete bija jau noslegusi kasi. Tapec naudas izmaksu nevarot veikt. Sūtot apvainojušus teicienus priekša stāvosai klientei ar bērnu. Jo pasai esot jāsteidzoties. Tad kadai jābut attieksmei pret klientiem? Piektdien naudu neiznemu. Sikums. Bet ka da velna pec berna klatbutne runa tadas lietaas? Un kapec kasi sledz 10 min pirms darba beigam? Atbildi gaidu [slēpt]@inbox.lv

31.03.2019

J

K Klientamnavtaisnība 01.04.2019

A kāpēc nākt 10 min pirms slēgšanas?

RAMONA👀 01.04.2019

Katrs jau nāk, kad tiek, nevis speciāli tik vēlu. Tas nebūt nav attaisnojums

K Klientamnavtaisnība 01.04.2019

Visu dienu kaut kur blandās un tad uz aizvēršanu atperī. Jūs gan jau ka tāda pati. Ja ienāku bez minūtes tad fiksi mani apkalpot! Tracina tādi cilvēki. Nav attaisnojuma nenākt laicīgi.

RAMONA👀 01.04.2019

Tev nevar gan piekrist plus par mani neko nezini, lai tā runātu. Atceries, ka cilvēki strādā un ir pilnībā saprotams, ka uz pastu iet pēc darba. Ja tas nav gluži blakus, paiet laiks, lai tur tiktu. Darba laiks tam domāts, lai tajā laikā apkalpotu klientus. Attaisnojuma nav, kur nu vēl vairāk bērna klātbūtnē izrunāties.

R Ruta Vertulaite 03.04.2019

Sadas kasikles ir pa pilnam..speciali atnak pirms slegsanas lai butu iemesls pakasities un uzrakstit sudzibu...visas dienas garuma vareji iet pec naudas...vienkarsi idiotisms.

B Betsy 28.04.2019

Kas tā par modi - vienmēr iesaistīt bērnus kā "brīvbiļeti" visatļautībai?

J Jolis 29.04.2019

Vispirms vajadzēja aizslēgt pasta durvis un tikai tad noslēgt kasi nevis otrādi. Šoreiz klientei ir taisnība. Kāda jēga ir turēt atvērtu pasta nodalu, ja nevar apkalpot klientu, parunāties?