Latvijas Pasts - Slikts serviss

02.08.2018 pulk.10.00 no rita aizsutijam bonderoli uz Zviedriju. Un uz 13.08.2018 adresats jo projam nav sanemis vinu. Bonderole bija loti steidzama. Vinai jabut cela no 4 lidz 5 dienam. Rit jau bus 12 diena. Samaksajam par sutijumu 23 eiro. Ludzu jus atgriezt man naudu, jo bonderoli es nesanemu. Zemak pieliku visas dokumentus, kvitus un sutijuma sekosanu. Ar cienuJevgenija Anikina.

Dainis 13.08.2018

Nauda atgriezta.

Ne kada nauda nav atgriezta.

и Иван Смирнов 13.08.2018

Par ko naudu atgriezt?
1. Uz kvīts rakstīts vienkāršs sūtījums, nevis ekspress sūtījums, jeb nevis 3 līdz 5 darba dienu laikā, bet gan 10 līdz 15 darba dienas. Ekspress sūtījums uz Zviedriju maksā 35 EUR.
2. 10.08. laikam neesat bijusi mājās, jo 2 reizes ir mēģināts ar Jums sazināties vai piegādāt sūtījumu. Iesaku zvanīt uz savu pasta nodaļu.
3. Stulba esat kā vista, jeb 90% tautas.

Ja es esmu vista tad jus esat gailis. Ja jums ir tik gara mele,tad laikam loti iss pimpis.

C critical thinker 13.08.2018

ā, Dainis jau atdevis, viss kārtībā :)

ai nu, labi, paskaidrošu jevgenijas k-dzei: šeit neviens naudu neatdod. un neizskatās, ka LP garantētu piegādes laiku (Starptautiskās bandroles pieņemam nosūtīšanai kā prioritārus sūtījumus, ko piegādājam nekavējoties ar ātrāko transportu, pārsvarā ar gaisa pastu, vai kā ekonomiskus sūtījumus, ko iespēju robežās piegādājam ar gaisa pastu).

donna b 13.08.2018

BOnderole? James Bonds vinu ir sagatavojis? LOL.

Netelojiet no sevim skolotaju. Par mazu esat.

Tada veida atnacis sutijums. Kada vina bija vispar.

C critical thinker 20.08.2018

ā, aknas čupā... nu, lai jau palīdz.