Latvijas Pasts - Slikts serviss

Cik bieži iegriežos, lielākajai daļai Olaines pasta darbiniecēm ir neapmierinātas sejas izteiksmes un, ja viņām neapmierina kāds klienta jautājums, tiek atcirsts tā, ka labāk nebūtu jautājis. Kaut kādām uzvedības un apkalpošanas normām taču ir jābūt!
Vēl konkrēts gadījums bija, strādā 2 kasieres. Būdama grūtniece izstāvu 1 rindu, tieku līdz kasei, mani bez kādiem argumentiem aizsūta stāvēt pie otras kasieres, lai gan normāla apkalpošana būtu, mani pieņemt un tad aiziet. Kamēr es stāvu 2. rindā, pēc kāda laika atgriežas iepriekšējā kasiere un atkal sauc mani atpakaļ pie sevis. Mana pašapziņa “nospļāvās” un es pie viņas neaizgāju, kaut arī esmu stāvoklī un “izstāvēt rindas ir vieglāk par vieglu” turpināju gaidīt.
Tikai jautājums, ja neapmierina darba apstākļi vai atalgojums, vai vienkārši ir slikts garastāvoklis.
Tad, lūdzu, mainam darbu vai arī atstājam savu negativitāti mājās nevis izgāžam uz klientiem.

B BK 09.03.2018

Vairak izskatas pec grutnieces kaprizem.

A AGklients 09.03.2018

To īsti nevarētu nosaukt par kaprīzi, ja klients izstāv rindu un vēlas, lai viņu apkalpo!

A Apzinìgà 09.03.2018

Grùtniecìba nav slimìba.

A AGklients 09.03.2018

Ja es arī nebūtu grūtniece, mani tāda attieksme neapmierinātu!

Izskatās, ka Agneses sejas izteiksme, izstāvot rindu bija tik pacilājoša un laipna, ka darbiniecei ar neapmierināto sejas izteiksmi nācās paņemt pīppauzi, lai neeksplodētu.

H Hvhbbb 10.03.2018

Jbbnb tedv

Pacco_al 11.03.2018

Nezinu protams, kurā "pasaku uzņēmumā" strādā jaunā māmiņa, kur visi ir tika laimīgi un neizmērojami priecīgi, ka visu dienu staigā ar smaidošu seju un atņirgtiem zobiem. Reālajā pasaulē tā nav.
Nevar atstāt mājās mazo atalgojumu. Un arī noskaņojumu un garastāvokli, iespējams, jau kāda cita jaunā māmiņa no rīta sabojājusi.
Citus regulēt un cietiem norādīt mēs protam. Un vienmēr visiem ir viedoklis, kā vajadzētu būt. Bet tas ir tikai viens, šī brīža skatu punkts. Ir vēl citas lietas, par kurām bļāvēji nekad nepadomā.
Savukārt jaunās māmiņas vispār iedomājas, ka visa pasaule griežas tikai ap viņas mazuli un visiem pārējiem viņu piekršā ir jākrīt uz ceļiem.

J Jolanta Lapsane 12.03.2018

Pēc jaunās māmiņas prāta pasta darbiniecei vajadzētu nēsāt pampersus,jo viņa nav cilvēks,uz labierīcībām darba laikā iet katrgoriski aozliegts pat tad,ja vajag tā,ka acīs cērtās.