Latvijas Pasts - Slikts serviss

Labdien,

Jau otro reizi, veicot pasūtījumu un norādot saņemšanas adresi: Ogre-3, mālkalnes prospekts 26, Ogre, Ogres nov. , lv-5001, mans pasts tiek pārvirzīts uz Ogre-1, brīvības iela 38, Ogre, Ogres nov. , lv-5001. Vēl lielāks apsurds ir tas, ka pārējās paciņas, kas tiek pasūtītas norādot tikai mājas adresi (mālkalnes prospekts 7, arī tikai pārvirzītas uz brīvības ielu, kaut arī otra jūsu pasta nodaļa atrodas tajā pašā ielā, pāris metru attālumā!)

kā man izskaidroja jūsu darbiniece pa telefonu, tas noteikti notiek tā iemesla dēļ, ka pasta indeks ir identisks. Lūdzu beidzot sakārtojiet šo jautājumu! Tas nav pieņamami, ka sūtījums tiek pasūtīts uz vienu adresi, bet saņemts citur. Darba laiks ir tāds, kāds viņš ir (pasta nodaļām) un es izvēlos to pastu, kur zinu, ka fiziski varu paspēt aizskriet pakaļ pasūtījumam!

Ņemot vērā, ka bieži tiek izmantoti jūsu pakalpojumi, regulāri sekošu līdzi šim jautājumam un noteikti informēšu ik reizi, kad šāda situācija notiek, jo pakalpojums ikreizi tiek apmaksāts, bet no jūsu puses darbs korekti netiek izdarīts.

12.05.2023

RAMONA👀 12.05.2023

ieraksta autors zem citas sūdzības komentēja: "Jūs jau noteikti, ka pirms ierakstīt sūdzību šeit sazinājāties ar uzņēmumu..."
Vēlos uzdot šo pašu jautājumu ko Jūs reiz. Tas otrs iecirknis ir mazs un nepopulārs. Varbūt pēc kovida vairs nenodrošina šo pakalpojumu, jo viss gāja caur otru pastu un tika izsniegts pa logu? Painteresējieties vai uzreiz sūdzība?