Latvijas Pasts - Slikts serviss

Latvijas Pasts uzsācis Aliexspress sūtījumus ievietot savos pakomatos,nevis izsniegt dzīves vietas tuvākajā pasta nodaļa. Līdz šim manā pilsētā bija 2 Latvijas pasta pakomati un abi atradās katrs savā pilsētas galā, kas man bija jau tā krietni tālu no dzīves vietas un tuvākās pasta nodaļas. Tā kā sūtu daudz preces un bieži nākas doties pakaļ paciņām,tad ir pat gadījies braukt vienā dienā gan uz pilsētas vienu galu, gan uz otru,jo paciņas ievietotas katra savā pakomātā. Lieki piebilst,ka šāda situācija nav patīkama!
Pirms pāris dienām tika uzstādīts manai dzīvesvietai ļoti tuvu jauns Latvijas pasta pakomats un nopriecājos,ka beidzot šis murgs beigsies. Nepagāja ne dažas dienas,kad atnāk SMS ar sūtījuma pin kodu uz vēl vienu jaunu pakomatu,kas uzstādīts pilsētā. SURPRIZE-tālāk nekā vecie 2 pakomati . Prieks, kur tu rodies? Vai tiešām cilvēkiem būs jābraukā uz visstalako pakomātu?
Ar šo situāciju nebiju mierā un nebūšu mierā! Zvanīju Latvijas Pastam un manu sūtījumu parvirza nevis uz tuvāko pakomatu,kas gandrīz pie pašas mājas,bet uz tuvāko pasta nodaļu. Šādi rikošos katru reizi,kad Pasts izdomās rīkoties,kā viņiem patīk! Darīsiet dubultdarbu, ja nevarat sakārtot savu sistēmu un cilvēkiem piegādāt uz tuvāko pakomatu!
Lai jums Jums ražīga strādāšana un vienmēr laikā izņemti sūtījumi 🤭,jo es savas pakas ņemšu pēdējā dienā ,ja netiks parvirzītas tuvāk!

28.03.2023