Latvijas Pasts - Slikts serviss

Pagāju šoreiz, kad biju šajā pasta nodaļā, mani sagaidīja ļoti nelaipna darbiniece. Tajā reizē nodomāju, nu labi, cilvēks nesen strādā šeit, varbūt sliktāk izdevusies diena vai vēl kas cits. Šodien iegāju pēc sava sūtījuma, atkal tā pati darbiniece un atkal ļoti, ļoti nelaipna. Atteicās izsniegt sūtījumu, lai gan ziņā rakstīts, ka nepieciešams tikai nosaukt sūtījuma nummuru un saņemšanas datumu. Es viņai pat parādīju šīs ziņas epastā, viņa vienalga lika doties uz mājām pēc dokumenta. Kad pajautāju, ka varbūt turpmāk man vērsties Siguldas pasta nodaļā, jo tur strādā ļoti laipnas kolēģes, kuras mierīgi, bez agresijas izskaidro, ja piemēram, sūtījums ir konkrētam adresātam, vajag dokumentu un tas ir norādīts ziņā. Viņa man atbildēja, ka būs ļoti priecīga, ja es šo pasta nodaļu Inčukalnā vairs neapmeklēšu. Es gadiem esmu šīs pasta nodaļas kliente, man ļoti patika kā strādāja iepriekšējās darbinieces, bet šāda attieksme man liek apdomāt meklēt citus sūtījumu piegādes variantus.
Ar cieņu, Daiga ruka Inčukalnā

23.08.2022

R

S Saulīte ..... 21.03.2022
Slikts serviss

Vairāk uz šo pasta nodaļu neko nesūtīšu. Ārā rindā nostāvēju ilgāk par stundu. Nokavēju autobusu un nosalu. Strādā viena kase, pārējās skraida apkārt.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022