Latvijas Pasts - Slikts serviss

Sveiki! Parasti es nerakstu sūdzības, bet nu šis ir par traku. Esmu abonēJusi žurnālu uz gadu un pretī saņemu netīru, slapju un saburzītu žurnālu, kas nav ielikts tam paredzētā palstmasas kabatiņā kā agrāk. Kas notiek? Vai tiešām jums nerūp savi klienti? Ja rūpējaties par klimatu, tad vismaz nomainiet pastkastītes, tās tak laiž cauri ūdeni!

31.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

P

Komentāri (9)

X xctaps 01.02.2022

Pastkastītes vispār jau ir privātīpašums un par to stāvokli jārūpējas ir to īpašmniekam, jums ...

P perluplava 01.02.2022

Mums ir kopējās pastkastītes, kuras stāv laukā, un kā viens pastnieks reiz teica - mēs nevaram neko ar tām darīt, nedz pārvietot, nedz ko citu.
Princips ir tāds, ka žurnāliem ir jāatrodas plastmasas kabatiņās kā tas bija agrāk. :)

S sannas 07.02.2022

Vēl jo labāk, ja kopējās. Ar kaimiņiem grūti satikties un nokārtot lietu? Pieņemsim, ka žurnālus liks plēvē( tas gan neietilpst pasta pienākumos), bet vēstules, dokumentus pa pastu sūtītos esat ar mieru saņemt slapjus?
Cik saprotu, jūs esat no tās cilvēku kategorijas, kas mīl pieprasīt, bet pats neko vairāk par sūdzību nevarat. Ja kopējā kāpņu telpā būs suņu atstāts sūds, lepni kāpsiet pāri, jo tas taču kopējais...

S sannas 07.02.2022

Pašiem "slabo" sakopt savas pasta kastes?

P perluplava 07.02.2022

Izlasiet atbildi virs Jums un tad gudri spriedelējat! ;)

P perluplava 07.02.2022

Vai Jums ir grūtības ar lasīšanu? Mēs ar kaimiņiem esam izmēģinājuši visu, citādi es nebūtu neko rakstījusi. Kādreiz lika plēvē un kādreiz viss bija kārtībā. Ja neesat no Latvijas Pasta, tad ar Jums es netaisos tērēt savu laiku. Ejat rakstīt savus gudros komentārus citur, no kuriem nekādas jēgas nav. :)

S ssssb 07.02.2022

Palasot tavus komentārus zem citām sūdzībām atliek vien domāt, ka tu esi dīvāna trollis. Ej izaudz un liec cilvēkiem mieru, lai risina savas problēmas ar iestādēm... Tu neesi nekas.. Vien tukša būtne kurai žulti jāizlej

S ssssb 07.02.2022

Iesaku Latvijas Pastam piezvanīt un sarunāt pastkastīšu maiņu vai tā pārvietošanu zem pajumtes. Droši vien tur ir rūsa vai kas tāds. No savas puses rekomendēju aizlīmēt no iekšpuses to carumu, kur liekat pirkstu lai atvērtu, varbūt tas kaut ko dos. Un par tiem aizsargiem es piekrītu. Dokumenti nāk reti, bet abonementu tomēr maksā..

P perluplava 07.02.2022

Jā, paldies! Nebiju aizdomājusies līdz aizlīmēšanai. Tas tāds pagaidu variants.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes