Latvijas Pasts - Slikts serviss

Ierakstītam sūtījumam (no ārzemēm) netiek nosūtīts uzaicinājums to saņemt. Cik sapratu, šajā gadījumā bija jābūt Lapiņai pastkastē. Nav bijusi! Pēc 30 dienām sūtījums tiek aizsūtīts atpakaļ sūtītājam! Agrāk vairākas reizes meta pastkastē uzaicinājumu, nu nemet vispār! Pēc citu cilvēku rakstītā soc. Tīklos noprotams, ka tā tagad Latvijas pastam ir ierasta prakse. Dažiem izdodas pēc izsekošanas koda uzzināt, ka sūtījums pastā, un laikus saņemt, vēl ir gadījumi kā tagad man, kad uzzin par vēlu un sūtījums jau ir prom.
Kad šis bardaks Latvijas pastā beigsies? Pastnieki arī mainās regulāri, brīziem vispār nav kas pastu piegādā...

09.01.2022

W wrp 09.01.2022

Viņi tagad sūta SMS uz norādīto numuru. Cik saprotu, papīra aicinājumu neraksta pat ja nepaņem sūtījumu laikā.

A Anete A 10.01.2022

Izsūtītàjam nebija zinàms tel.numurs.
Man pasta info tālrunī atbildēja, ka vajadzèja būt lapiņai pastkastè. Kàpēc nebija - nezinu.

W wrp 10.01.2022

Ja nebija telefona numurs, tad iespējami 2 varianti. Vai nu pasts neizdarīju darbu kā nākas 2 reizes pēc kārtas, jo sūta atkārtoto aicinājumu. Vai nu adrese bija norādīta nedaudz neprecīzi vai grūti lasāmi. Tur trekingā vispār ir atzīmes ka sūtīja aicinājumus?

Good Intentions 10.01.2022

Man sms nāk taču, ja ilgāku laiku neizņemu, tad atnāk aicinājums. Man aizdomas, ka kādu reizi vienkārši aicinājums tiek piemirsts.

A Anete A 10.01.2022

Ja..sistemā redz, ka bijis nosutīts uzaicinājums.
Neticu, ka adrese vai vārds bija nekorekti norādīti. Turklāt mazpilsētas pasta nodaļa, darbiniece visus vietējos zin! Nebūtu grūti izskaitlot pareizo adresātu un painformēt.