Latvijas Pasts - Slikts serviss

Mums ir atvērts Pns konts Vas Latvijas Pasts
konta atvēršana aizņēma divas nedēļas, ar rokām bija jāaizpilda vesela kaudze visādu iesniegumu kuros jautājumi bija pretrunā viens ar otru, anketas sastādīja galīgi glupais cilvēks vai viņi ir no dažādiem gadsimtiem.
Tur pat bija jāieraksta cik reizes Mēneši un kuros datumos mēs gribam saņemt konta pārskatus, un naudu no pns konta pasts pārskaitīs uz mūsu bankas kontu, par katru veikto operāciju ir jāmaksā.
Caur internetu neko izdarīt nevar.
Jebkādas izmaiņas notiek ar papīra iesniegumu kuru jānes uz pastu, reaģēšanas laiks divas nedēļas, un tad atnāk atbilde ka nav pareizi uzrakstīts un ir jāparaksta..
Un tagad mums nav atnācis konta pārskats uz ko mums atbildēja “rakstiet iesniegumu nesiet uz pasta nodaļu un gaidiet”
dēļ tā mums ir apstājies darbs, iedzīvotāji nevar saņemt rēķinus utt..
Nekad nevajag sadarboties ar šo novecojošo kā dinozaurs organizāciju kura saucās “Latvijas pasts”
bet darbinieki vienkārši met klausuli nost…

14.12.2020

T Taisnīgums99 14.12.2020

Kada ir jusu pareja darbiba, ja jus izvelaties ka savu partnerbanku Latvijas pastu?

J Janis Spulis 19.12.2020

Mūsu pilsētā nav nevienas bankas vai citas iestādes kur cilvēki varētu samaksāt par dzīvokli..