Latvijas Pasts - Slikts serviss

Ziniet, es jau saprotu ka nav liela jēga rakstīt, bet nu tā pat uzrakstīšu varbūt tomēr kādreiz kaut kas uzlabosies!
Sākšu ar to ka lp jau divas reizes ir nozaudējis manas ierakstītas vēstules kuras bija adresētas uz ārzemēm (valsts iestādi)
protams viņi Saka lai sazinos ar ārvalstu pastu nodaļām, bet vai man būtu jāmeklē vēstules kur es sūtu dokumentus caur lp starpniecību un viņiem no tā cilvēki maksā? Tas ir viņu darbs, nodrošināt sūtījumu piegādi uz jebkuru pasaules valsti!
Esmu sazinājusies gan ar ārvalstu pastu nodaļām, gan ar adresētiem un vēstules nav!
Vel man bija aizkavējies sūtījums kur es izvēlējos piegādi lp uz pick up punktiem, viņi man sūtījumu ļoti novēloti piegādāja, vel trakākais bija, ka sūtītājs nebija norādījis pareizu talruņa numuru uz kura atnāk sms, protams es to saprotu un uzreiz zvanīju lp uz uzziņu dienestu, teica ka iespējams ka viņi ir kļūdijušies, un man noteikti vajag to sūtījumu beidzot saņemt (tur bija dāvana kāzām līdz ar to es nevarēju gaidīt)
lūdzu viņiem sniegt informāciju kāds ir tas kods lai varētu izņemt sūtījumu, uz ko man meitene otra klausules galā atbildēja: es jums nevaru palīdzēt, es nodošu informāciju kolēģim lai viņš jaunedēl jums atsūta to kodu! - atvainojiet, bet kāpēc tad vispār ir vajadzīgi uzziņu numuri utt, nodarbināt cilvēkus ja no viņiem nav nekāda jēga ka viņi nevar ar neko palīdzēt?

Šī noteikti bija pēdēja reize kad izmantoju viņu strapniecību!

Lai tas Latvijas pats izput, ja nemāk strādāt un atbildēt par savu darbu...

Noteikti turpināšu izmantot dpd tas vismaz nav ne reizi pievīlis!

Lai jums jauka diena!:)

16.07.2020

Z Zanna J. 16.07.2020

Ta lv pastam raksturiga pozicija...visu sacakaret un tad skandinat-mes nav vainigi,,,,,,vainigi citi.
Un tie ieprieksejie komenti simts punktu ir pasu lv pasta darbinieku rakstiti,vai ari tie lautini nekad nav ielaidusies nekadas darisanas ar to drausmo kantori!

I Iedzīvotājs2020 16.07.2020

Zanna , pilnīgi piekrītu! Noteikti kāds darbinieks!
Paskatoties te ir pilns ar sūdzībām,ļoti neprofesionāli strādā viņi tur!

un šis - Mēs nav vainīgi :D tieši tā vislaik ir :D

Z Zanna J. 17.07.2020

Janvari es nesanemu no citas lv pilsetas sutitu paku,jo jusu darbavieta nosutija pavisam citam adresatam,gala iznakuma paka tika nozaudeta.Nebija ne atvainosanas,ne piedavajuma segt zaudejumus...ta vieta vini nirgajas par sutitaju un trenkaja vinu par rinki ar ieteikumiem sutit iesniegumu sudzibas izskatisanai(ta perversija kadu menesi turpinajas).Un tikai tad kad pie Lv Pasta ieradas Bez Tabu komanda,viss tika atrisinats ar kosmiskiem atrumiem.Un vismaz pusi naudas izdevas atgut.
Un tas tikai pateicoties Bez Tabu.Tas tacu nav normali,ka pa labam no ta zanka neko nevar atdabut...
Atveraces-ejiet labak stradat...ja jau tas noliktavas ta parkrametas,vismaz bus kads labums no tada pasta balodisa.:))

I Iedzīvotājs2020 17.07.2020

Jā,ko Jūs tekstā nespratāt?
Es laikam Jūs galīgi nesaprotu :)

I Iedzīvotājs2020 17.07.2020

Sakars tāds ka Jums kā darbiniecei vai tuviniekam kas tur strādā ir nepatīkami lasīt atsauksmes :)