Latvijas Pasts - Slikts serviss

Ir pamats uzskatīt, ka Latvijas pasts ļaunprātīgi izmanto savu priviliģēto stāvokli.
Ar skaļu paziņojumu, ka tagad sūtīt būs izdevīgāk praktiski dubultoja sūtījuma cenu no 0.54 uz 1 eiro. Pie tam tas ir par vienu a4 lapu visvienkāršākajam sūtījumam pa Latviju.
Dažreiz sūtu dokumentus pa Rīgu. Tagad sanāk, ka man pašam aizbraukt ar sab. Trans. Ir izdevīgāk, kā sūtīt pa pastu.

Uzmanies! Tagad, ja kļūdies un, pa vecam, uzlīmē marku par 0.54 eur. Tev piemēros sodanaudu 0.82 eur. T. I. Pazaudē samaksātos 0.54 eur un vēl piemaksā 0.82 eur tikai lai dabūtu atpakaļ vēstuli, kuru gribēji nosūtīt.
Sanāk pazaudēt 1.36 eur. Pēc lr normatīvajiem aktiem, līgumsods, kas pārsniedz 30% jau skaitās nesamērīgs.

Pie tam, Latvijas pasta pakalpojumu kvalitāte ir zem katras kritikas.
Sūtījumi pa lativiju iet 2-3 nedēļas.
Paka no Ķīnas līdz Latvijai atnāk mazāk kā nedēļas laikā, bet saņemt var tikai pēc pusotra mēneša. Tas ir redzams, gan pēc sekošanas koda, gan pasta zīmogiem. Pie tam, minētā pasta nodaļa ir Mārupē ~5km no lidostas, kur pakas tiek šķirotas.
Salīdzinājumam, ups piegādā paku no asv 3 dienu laikā, ieskaitot atmuitošanu. Un maksa ir ekvivalenta.
Pakas tiek izlaupītas, bet iesniegumi par to ignorēti.
Un šī ir tikai viena cilvēka - mana personīgā pieredze. Bail iedomāties, cik daudz ir gadījumu, par kuriem netiek ziņots.

08.05.2020