LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Slikta apkalpošanā

Latvijas Pasts - Slikta apkalpošanā

Esam spiesta doties uz minēto pasta nodaļu, jo pakas u.t.t. nākas saņemt šajā pasta nodaļā. Šajā iestādē ir briesmīga apkalpošana, atbraucot no rīta sēž 3 kasieri bet apkalpo tikai viens, pārējie šausmīgi aizniemti un kaut ko dara uz sava galda, rindu gaida vairāk nekā 10 cilvēki bet viņi pat nepaceļ galvu un pilnīgi ignorē situāciju. 15 min laikā kasieris apkalpoja 2 cilvēkus un pārējie kasieri turpināja ignorēt klientus!. Tā nav pirmā reize kad saskaros ar šo problēmu, un bieži atsakos izmantot Latvijas Palsta pakalpojumus Omniva vai Pasta stacijas labā jo zinot šo šausmīgu apkalpošanu pat negribas uz turieni iet! Žēl tos cilvēkus kuri ir spiesti iet uz šo pasta nodaļu!

Papildināts LīgaUpīte 14.07.2017

Pasta nodaļas adrese: Brīvības 131, Jēkabpils, LV-5201

Komentāri (3)

Le Lepnais Meness 14.07.2017

Pasta darbinieki vienmēr slikti apkalpo !

Sa Santuxe 15.07.2017

tieši šajā nodaļā ar to neesmu saskārusies ,tieši otrādi , vienmēr smaidīgas,pozitīvas darbinieces atšķirībā no citām nodaļām. Ja pats būsi laipns,arī pret Tevi būs laipni !

Vi vilkābele 15.07.2017

Protams, rindas šeit mēdz būt garas, bet nu šeit jau situācija izskatās nedaudz izpušķota, jo vienmēr cik novērots,tomēr, ja ir rinda strādā vismaz divi operatori, un darbinieces vienmēr cenšas nākt pretī un sūtijumu saņemējus cenšas apkalpot ātrāk lai nav jāgaida rindā, kamēr kāds veic maksājumu vai citas operācijas, kas tomēr nav paveicamas 2 minūtēs, kā visi to gribētu. Un pie tam darba dienās ir bezmaksas sūtijumu lodziņš kur no 12:00-14:00 tiek izsniegti sūtijumu bez rindas. Par cik sanāk diezgan bieži šeit iegriezties, tad kaut kāds viedoklis ir izveidojies, un tik traka situācija kā šeit aprakstīts diemžēl vai par laimi, nav redzēta.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay