www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Produkta bojājums

Latvijas Pasts - Produkta bojājums

Laba dieniņa! Es biju pasūtījusi savam dēliņam lego.com caur Latvijas pasts Ziemassvētkos. Es saņēmusi savu 137 ls pencij. Gribej izņemt dēliņa lego.com pie e reizes. Izņēmu ara. Piegāju klāt samaksāju 200 ls pazaudējusi visus iekrājumus saņemu bojāju tu legu.com konstruktoru. Iešu uz aukstāko tiesu man dēliņš tur strādā un būs jums žagari!

24.12.2022

L lilijapukite 24.12.2022

PILNIBA PIEKRITU! SIST TIKAI AR ZAGARS.

nu ja lilijs tante!

lia babushka 24.12.2022

mes starpcitu esam kautkadas pirma burta radinieces lāikam.

S Samanta D. 24.12.2022

Tu neesi normāla ar savām
viltus sūdzībām

A Aigars Baskirovs 18.01.2023

Ar traktora gumijas šļūteni,ne ar zagars.Konkrēti ar zābakiem sašķaidītas preces.

A AigarsNoEgluCiema 24.12.2022

Sveika lijas tante vot jaaa vot pasutiju savai mazmeitinjai barbijas ari tas pats .

nu sausmas nu!

lia babushka 24.12.2022

ne nu vispar sausmas aigarin!

A AigarsNoEgluCiema 24.12.2022

Vot latvia valdiba neko nedara tas karinsh ari zagari viniem es sava jauniba ari biju valdiba viss bija ideali

lia babushka 24.12.2022

nu ja a KOA ta vins ir ja! pilnigas briesmas.

Man mazmeitina jau liela izaugusi jau 3 gadi sausmas aug kaa tomati siltumnicha

lia babushka 24.12.2022

vispar ja jaiet bus tomatini jaieliek siltumnica.

lia babushka 24.12.2022

aigarin nu paldies tu tac liels braš vīrs.

A AigarsNoEgluCiema 24.12.2022

Nu lija man jau taa daudzas meitenes saka bet nu nezinu... Tagad musu jauna paudze jau nezin ka ir ar pimpi bumbierus dauzit

lia babushka 24.12.2022

nu taisnīīīib jau vien i tev.

I IdiotuMekletajs 24.12.2022

Šeit kaut kāds deģenerātu saiets laikam. Jums darīt nav ko?

lia babushka 24.12.2022

aizver myt. mans aigarinsh tev shas paradis.

A AigarsNoEgluCiema 24.12.2022

TU NESAPROTI KA TA IR PROBLEMA TU NEAIZTIEC MANU LIJU ES SAVA LAIKA ARMIJA UN POLICIJA STRADAJU PAZVANISU SAVAM KAIMINAM JURIM TA TU REDZESI

I IdiotuMekletajs 24.12.2022

Jūs laikam zemē nometa kad piedzimāt

A Aigars Baskirovs 18.01.2023

Tu laikam tai skaiyā,ja reiz šeit esi.Nez ko tu teiktu par saņemtu sienas pulksteni ar sadauzītu pulksteņa stiklu un sadragātu korpusu?

A AigarsNoEgluCiema 24.12.2022

Tu laikam sakeri mus ar LIu kad klitam

vaine

A AigarsNoEgluCiema 24.12.2022

Vaine ši musiednu paudzee ir tik vot sausmiga mus dienas mums nebija sitada briviba vajadzeja ravet kartupelus ziema i vasara