www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazudis sūtījums

AtrisinātaLatvijas Pasts - Pazudis sūtījums

No Ķīnas internet veikala pasūtīju telefonu.
Ķīnietis sūta paciņu ar Nīderlandes pasta starpniecību.
Pēc sekošanas numura redzu, ka paciņa atnākusi līdz Latvijai jau 12.janvārī un tālāk pazūd.
Jautāju Nīderlandes pastam- kāpēc paciņa neceļo tālāk? Šie atbild- Līdz Latvijai piegādājām, tālāk nevaram palīdzēt.
Jautāju Latvijas pastam - Kur ir sūtījums?
Latvijas Pasts atbild - norādītais sūtījums nav saņemts. Par nepiegādātu sūtījumu atbildīgs Nīderlandes pasts.
Kā tad sanāk- sūtījums noklīdis kaut kur Latvijas pasta šķirošanas centrā vēl neizejot šķirošanas procesu un par to ir atbildīgs Nīderlandes pasta operators?
Jāpiebilst, ka no tā paša interneta veikala vēlāk iegādāti sūtījumi ir jau veiksmīgi pienākuši, tātad kaut kas šim sūtījumam noticis šķirošanā.

Papildināts arci123 30.01.2017

Veikals-GearBest.
Feisbukā beidzot Latvijas pasts normāli atbildēja:
Labvakar. Diemžēl ar šo kravu ir problēmas, jo līdz Latvijai tiešām atnākusi tikai daļa šīs kravas - atsevišķi maisi, un tam nav sakara ar šķirošanu Latvijā. Rīt pārbaudīsim situāciju tieši ar Jūsu sūtījumu un dosim ziņu
Latvijas Pasts
Labdien. Pārbaudījām situāciju ar Jūsu sūtījumu: atbilstoši mūsu jau iepriekš sniegtajai informācijai 12.janvārī ir ienākusi krava no NL, diemžēl tajā trūka vairāku sūtījumu, tajā skaitā arī ar Jūsu norādīto numuru, un šajā pašā dienā atbilstoši starpvalstu pasta apmaiņas procedūrai Latvijas Pasts sastādīja aktu un nosūtīja to PNL, informējot par iztrūkumu. Tā kā pārsūtīšanas posmos tiek skenēta informācija, kas attiecas uz visu kravu, arī katra atsevišķā sūtījuma ceļā parādās kopējie dati, jo kravas aprakstā parādās visu to sūtījumu numuri, kas tajā sākotnēji ievietoti. Sūtījuma meklēšana ir jāveic NL pasta uzņēmumam, kas šo sūtījumu uzņēmies piegādāt līdz LV, tāpēc Jums jāvēršas pie viņiem ar oficiālu pieprasījumu uzsākt meklēšanu. Kā jau informējām, no savas puses NL pastu esam informējuši par kravā konstatēto iztrūkumu. Tiklīdz Latvijas Pastā tiks saņemts pieprasījums no PNL, nekavējoties tiks sniegta visa nepieciešamā papildu informācija, lai sekmētu lietas izskatīšanu un materiālās atlīdzības izmaksu.

Sanāk, ka paciņu pazaudējis Nīderlandes pasts.
Stulbi, jāgaida kad būs pagājušas 25 darbdienas no izsūtīšanas brīža (līdz 7.februārim) lai var iesniegt ķīnietim pretenziju. Un tad vēl veln zina cik ilgi kamēr atnāks atkārtots sūtījums.
Būtu paveicies- jau no 16.janvāra būtu lietojis jauno telefonu. :(

Latviešu tautas 30.01.2017

Gaidi 60 dienas. Ja 60 dienas laikā nesaņemsiet - sutiet pretenzijas GB! Ja saņemsit tad UZMANĪGI lasiet ka rikoties:
"Kefinya

Отправлено 28 Январь 2017 - 19:15
Всем здравствуйте. Ребят, подскажите как быть...? Впервые оказался в такой ситуации..История такая: Заказал для друга на gearbest телефон redmi3s и аксессуары к нему, всего на 160$. Как обычно с такой суммой заказа магазин отправил посылку в Краснодар тк СДЭК. Ждал, что принесет курьер, но позвонили из ТК и сказали , чтоб сам пришел получать в выбранное отделение. В назначенный д ень посылку не привезли, сказав, что перепутали мешки и привезут завтра. На след день пришел, забрал. Добрался домой, вскрыл пакет. Все аксессуары на месте , а в коробке из под телефона лежат кирпичики... Тут же позвонил в пункт выдачи, там конечнно в отказ.. типо может вы сами кирпичики подложили.. Вчера написал в саппорт гирбест и приложил фото. Ответа пока нет, да и не знаю стоит ли надеяться на что-то..? Страховку не помню брал или нет.. Оплачивал через paypal Может туда написать? Слышал они решают такие вопросы.. У кого имеется опыт в этих делах? Подскажите, что делать и как быть? Заранее благодарю.

Naevus
Отправлено Вчера, 14:07
Kefinya, К сожалению, готовьтесь к худшему :(

Дороговато вам опыт обошелся. Постарайтесь извлечь максимум из урока:
1. Дорогие посылки очень внимательно осматриваем ДО получения. при наличии любых признаков повреждения упаковки (разрезы, скотч не китайский, скотч поверх адресной наклейки итд итп) - просим вскрыть посылку с составлением Акта.
2. Вскрытие посылки (независимо где вы ее вскрываете - на почте или дома) - вседа только на видео. сначала на камеру показываем все грани упаковки - что нет повреждений итп (см выше), затем делаем надрез на "чистой" области упаковки (чтобы ваш разрез не перекрыл разрез кого то до вас).
3. В случае отклонений от привычной процедуры (отказали в курьере, который всегда приезжал, не привезли в назначеный срок "перепутали", ага прям) - только вскрытие при получении. Кстати, заметьте, вскрытие при курьере - не имеет законной силы. Курьер не уполномочен составлять Акт итп. Поэтому, на будущее, сами всегда отказывайтесь от курьера.
4. В случае если посылка пришла с Актом (любым) - вскрытие при получении.
5. В случае, если посылку покупали не себе, все выше перечисленное возвести в квадрат, куб!!! Если перевозчик обворует вас - это обидно. Но если при этом вам еще придется объясняться с другом - это уже скотство какое то :("

Latviešu tautas 30.01.2017

http://shoptips.ru/bb/topic/6653-gearbestcom-%d1%80%d0%b5%d1%88%d0%b0%d0%b5%d0%bc-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b1%d0%bb%d0%b5%d0%bc%d1%8b-2/page__st__580#entry237424

Sūdzība veiksmīgi atrisināta arci123 30.01.2017

A

Komentāri (13)

J JĀNIS 29.01.2017

Man ari bija analoģiska situācija, tikai preces vērtība bija zem 0,1 EUR, tā ka necēlu brēku

K kmaja 29.01.2017

Izskatās ka tava paciņa ir iestrēgusi LV muitā(Škirošanas centrs..). Man ir bijis ka šķirotavā(muitā) paciņa marinējās 2.5 nedēļas. Un patiesi LV Pasts paciņu redz tikai tad, kad tā ir izlaista no šķirošanas centra(muitas).

A arci123 29.01.2017

Nepareizi! Vispirms trešo pasaules valstu sūtījumi iziet Latvijas pasta šķirošanu, no šķirošanas uz muitu un no muitas pēc tam atpakaļ uz Latvijas pasta šķirošanas centru no tā jau pēc tam ceļo uz pasta nodaļu.
Manā gadījumā paciņa līdz Latvijai atbrauca, bet pazuda pirms reģistrācijas šķirošanā :(

A Armands Ozoliņš 30.01.2017

Cerams, ka nesūtījis kaut kādu fake iPhone, jo tad visdrīzāk , ka viņu iznīcinās.

Latviešu tautas 30.01.2017

Посылка в пути 26 дней/ Sūtījums ceļa 26 dienas!
https://gdeposylka.ru/courier/postnl/tracking/RS701094595NL
https://track24.ru/?code=RS701094595NL
Nav nekas briesmigs. ja maksats caur PayPal, tad 180 dienas lai atgrieztu naudiņu!
Esiet gatavi maksāt muitas nodevu un PVN? PVN 21% no summas, kas parsniedz 22 eiro ja cena uz mobilo parsniedz 22 eiro, un muitas nodevu 2,5% no VISAS cenas, ja tas parsniedz 150 eiro

Latviešu tautas 30.01.2017

Piem. mob. maksā 179,99 eiro: PVN = 33,18 eiro, muitas nodeva = 4,50. Summa = 37,68 eiro! Kopā 217,67 eiro!

V Vasja Ked 10.03.2017

tu smadi maldies muita pieprasa maksajuma orderi no klienta dad no simas ir jasedz 21% ja klients atsakas maksat tad sutijums tiek atgriests atpakal un nauda ari viss tiek parskaitita 14 dienu laika

Latviešu tautas 30.01.2017

Mob. maksā 149,99 eiro: PVN = 26,88 eiro, muitas nodeva = 0. Summa = 26,88 eiro! Kopā 176,87 eiro!

A arci123 30.01.2017

Nav feiks ifons, bet gan 100% kjiinieshu ziimols- Ulephone.
Jaa esmu lietas kursaa par pvn un muitas nodokljiem.
Tracina Niderlandes un Latvijas pastu formaalaas atbildes, kas neviesh nekaadu skaidriibu.
Sanaak, ka pasta deelj jau pusmeenesi nevaru lietot ieriici, par kuru esmu samaksaajis.

Latviešu tautas 30.01.2017

Kura veikala pirkts? Jāskatas cik dots pretenzijas sniegšanas laiks. Ja GB vai Aliexpress, tad 60 diena...

M mary_baccy 31.01.2017

У меня с нашей почтой тоже была не приятна ситуация. Меня попрасили заказать эл.сигарету, перечислили деньги, я заказала. У посылки был коректный номер отслеживания, и в указанные сроки послыка была уже в Риге, там она и осталась...посылка не шла ко мне уже 5 дней и я пошла на почту разбиратся. В итоге мне советовали звонить то одним то другим работникам почты но не к чему это не привело. Рекомендовали ехать в Ригу и там разбератся, но только дорога из Даугавпилса до Риги и обратно выйдет накладно и не факт что посылка найдется. В завершении хочется сказать огромное "спасибо" нашей почте за такое отношение к людям.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes