www.sudzibas.lv Latvijas Pasts pazud sutijums no UK

Latvijas Pasts - pazud sutijums no UK

13.12.10 no UK tika izsutits sutijums ar ziemasvetku davanam ..Par sutijumu samaksaja 25 ls..Bet lidz sai dienai tas nav pienacis!ka tas ir iespejams ka Latvijas robezas sutijums pazud bez vests..Vai tiesam negodpratigi pastnieki ir tikai musu valsti..?zel ka bernam tika sabojati zimassvetki!Latvijas Pasts nepilda savas funkcijas...:(..Kur versties ja seit neviens neko nezin...?

I

J juio 29.12.2010

man 3decembri izsūtīja vēstuli no Zviedrijas, šodien 29, dec, un neesmu saņēmusi, kas par sviestu, kas ZOG PASTAA vēstules?????????

K Kristya. 29.12.2010

Ideāli. Tieši pasūtīju mp4 no ebay, bet 8dec. Piegādes laiks bija 10-40 dienas, vēl ir cerība.

Ja nē, visi apkrāptie varam salasīties un sūdzēties!

B Beka 29.12.2010

kas ziņas neskatieties???????? Lidostas slēgtas sniegputeņa dēl un jūs vēl paciņas gaida laikā?!
Man no ebay.co.uk. izsūtīja decembra sākumā un vakar saņēmu, kaut parasti saņemu 5 dienu laikā. Tā kā esi pacietīga un gaidi.

G Grieze 29.12.2010

Es izsūtīju paku uz Skotiju 16.decembrī un draudzene to saņēma 23.decembrī. Kā reiz uz svētkiem.

G Grieze 29.12.2010

Un tieši no Dobeles sūtīju.

K kika 01.01.2011

ES no Iirijas arii veel gaidu... ceru, ka sagaidiishu...

J johans 06.01.2011

Man no latvijas arī izsūtija mašīnas atslēgu jo pirmajai nojuka imo izsūtija 15.12.10 un vēl nav un dēļ tā debīlā pasta es jav otro nedēļu dzīvoju uz ielas iesaku visiem neizmantot pasta pakalpojumus, bet gan parvadātāju pakalpojumus.

I Irina 20.01.2011

Kavējumi starptautisko sūtījumu piegādē vēl pastāv. Visu laiku pasūtu kaut ko ebay, viena paka tika nosūtīta 27. decembrī, jau ir 20. janvāris- nekā! Vairākums paku joprojām atnāk 3-4 nedēļu laikā!!! Vai kādam nākas sastapties ar to pašu problēmu, vai esmu unikāls gadījums?! Mēģināju dabūt sīkāku informāciju par kavējumiem Latvijas pastā, kas par iemeslu, jo sliktie laika apstākļi un svētki jau sen beigušies - vienīgā atbilde bija- dodiet tracking number, tad pateiksim, kur jūsu pakas! Ja numurs man būtu, pati sameklētu un nejautātu!!! Mūsu pasts vispār nepārzina esošo situāciju ar starptautiskiem sūtījumiem, viņi neko nezina!

J Janis 25.02.2011

18.01 no Anglijas izsūtīta paka, 25.02 vēl nav saņemta!

P PočtaSSSR 25.02.2011

Kurš gan ar šādiem sīkumiem ies krāmēties, jo 20 gadu laikā ir pazuduši miljonu miljoni, sākot ar G-24 kredīta laikiem, bet kur šī nauda palika, nav noskaidrjis neviens.Bija daži neveiksmīgi mēģinājumi, bet nāvējošu lapseņu uzbrukuma dēļ, tika pārtraukti.Mēs taču dzīvojam brīnumzemē, kādas otras nav visā plašajā pasaulē.

C Cadbury 18.03.2011

no ebay co.uk man ātrākais ir atnācis 5/ 6 dienās

A aija 17.08.2011

es izsutiju paku no anglijas 18.07.2011 esmu jau pati atbraukusi majas bet paku vel neesam sanemusi burtiski smadzenes jau varas un nezinam ko darit un kur zvanit lai kaut ko noskaidrotu... visi te runa par kaut kadu tracking number bet ka lai es tadu sanemu????palidziet kads ja kaut ko zinat pat mazako detalinu... :)