www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazaudēts sūtījums

Latvijas Pasts - Pazaudēts sūtījums

Pasūtīju paciņu no aliexpress. Sūtījums ļoti lēts, bet ļoti vajadzīgs man un pilnīgi nederīgs citiem. Sūtījums neizsekojams (man nebija iespēja izvēlēties)
saņēmu paziņojumu no izsūtītāja, ka sūtījums piegādāts 13.07.2022. Pārbaudīju pastkastīti tajā pašā dienā - nav.
Pēcpusdienā sazvanījos ar Latvijas pastu - solīja, ka būs
nākamajā dienā, 14.07.2022 sazvanījos ar Latvijas pastu - solīja, ka būs, apsolīja noskaidrot un atzvanīt

šodien, 18.07.2022 atkal sazvanījos un mēģināju noskaidrot. Saņēmu atbildi, ka sūtījums ir piegādāts 13.07.2022, pateica lai griežos Saldus pasta nodaļā savukārt telefons, kur sazvanīt, viņiem nav.

Neesmu griezies klātienē, jo zinu, ka rezultāts nebūs - tāda pat atruna.

S Suitfree 18.07.2022

nezinu ka aliexpress, bet ebay uzreiz atgriez naudu, ja prece pec terminiem nav sanemta. Pat bez jautajumiem..

Joe Rogans👽 19.07.2022

Ebay atmaksāja naudu, jo sūtījums nāca ilgāk par 3 mēnešiem, beigās prece atnāca vēl pēc 2 nedēļām😌 for free