www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazaudēts sūtījums

AtrisinātaLatvijas Pasts - Pazaudēts sūtījums

Mamma, pensionāre, pēc ilgiem laikiem nolēma nosūtīt paciņu. Pastā nav bieži, jo nav tuvu mājām.
Pastā formēja paciņu, pirka aploksni, gribēja vēl kartiņu pielikt, bet pasta darbiniece steidzināja, lai taču ātrāk visu darot. Mamma aši noformēja paciņu, lai tikai Rinda ātrāk ietu. Tā kā mellužu pasta darbiniece pat nepiedāvāja paciņu nosūtīt ierakstītu, aizsūtīja tāpat un nu paciņa ir pazudusi.
Nesūtīja ārpus Latvijas, bet te pat dažu desmitu kilometru attālumā.
Zvanīja pastam vairākas reizes, bet tie tikai Saka, ka neko nezin, jo nav ierakstīta. Vien, ka šķirošanā ir nonākusi un tas arī viss.
Ja nav ierakstīta, tad drīkst pazaudēt? Kas tas par pastu, kas tā pat vien pazaudē sūtījumus.
Un pasta darbiniecei jau nu nevajadzētu steidzināt cilvēku, kurš nezina visus viņu jaunos noteikumus un Cenas. Palīdzēt un izskaidrot, piedāvāt opcijas neaizņem tik daudz laika kā šķiet.
Mammai nu zaudējumi, jo sūtīja dāvanu.

26.01.2022

Papildināts ManVissLabi 26.01.2022

Paciņa tika izsūtīta 11.01.2022.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta ManVissLabi 01.02.2022

Izskatās, ka paciņa ir atradusies. Pastā kļūdas dēļ neesot izveidots aicinājums.