www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazaudēta paciņa no Anglijas.iespejams piesavināta.

Latvijas Pasts - Pazaudēta paciņa no Anglijas.iespejams piesavināta.

Nosūtīju paciņu no Anglija pilsētas Corby uz paciņas bija arī mana pilna adrese ar telefonu. Nosūtīju 20 decembrī uz Babītes novadu. Tā arī līdz šim nav saņemta. Kadam noteikti dāvana pa brīvu Ziemassvētkiem but kāds mazulis palika bez Ziemassvētku dāvanas. Kauna nav.

17.01.2020

I

V vitols 17.01.2020

Man no Skotijas sūtīta nauda ar naudas pārvedumu 2004.gadā nozuda Latvijas pastā un neviens neko nezin.

K Klientamnavtaisnība 17.01.2020

Varējāt vēl no Zimbabves 22ajā nosūtīt un brīnīties, ka uz Zsvētkiem nav pienācis...

I Inga Strade 18.01.2020

es nenosūtīju 22 dec. vajag izlasīt pirms publicējat savu komentu.

K Klientamnavtaisnība 19.01.2020

Tas bija sarkasms no manas puses. Es runāju par to, ka 20. 12. bija piektdiena, Zsvētki sākās jau nākošajā otrdienā, kad, visticamāk, pasūtījumi vairs netika vesti. Tātad, runa ir par to, ka Jūs sūtat no vienas valsts piektdienā un gribat, lai jau pirmdien paka būtu pie saņēmēja citā valstī. Kā? Ja pat valsts robežās tas diez vai notiktu.
Par to, ka paka vēl nav atnākusi - ir cita runa, tas ir slikti, bet cerēt, ka paka nonāks uz svētkiem, laikā, kad sūta daudz un daudzi, bija naivi. Sorry.

O Otis 18.01.2020

Kāpēc uzreiz apgalvojums ,ka tieši Latvijas Pasts ''apēdis'' to paciņu ? Tam britu kantorim nav izsekošanas lapas?
Svētki jau arī pa starpai. Domāju, ka pa ceļam tur pāris valstīs brīvdienas no vietas.

Varēji iekāpt lidmašīnā un pati atvest. Vai tad slikti maksā jums tur pūpēžu plantācijās, ka pat uz svētkiem nevar atļauties atlidot savus ''mazuļus'' apsveikt?

I Inga Strade 18.01.2020

ir un izsekota paciņa līdz latvijai. ja neziniet visu lietu nekomentējiet. Latvietim tik argumentet par neko tas ir dabā ko riebīgu pateikt.

I Inga Strade 18.01.2020

kā nav kauna kaut ko tadu komentēt. tev nav nekada daļa par to vai cilveki sūta paciņu pa pastu vai ielec lidmašīnā un piegādā. katrs dara kā grib. neizglītots cilveks tikai tadus komentus var publicet.

I Inga Strade 18.01.2020

tu nezini cilveka dzivi lai tadus komentus liktu.

O Otis 18.01.2020

Bet problēma jau šeit ir tā ,ka sūtījums veikts brīdī ,ka pastiem visur ir maksimāls noslogojums. Vai tad nevar to izdarīt laicīgāk? Agrāk ,kad pastkartes viens otram sūtija, tad gan zināja, ka labāk laicīgāk, nekā pēdējā brīdī.

Kāpēc uzreiz ''Latvietis'' vainīgs? Varbūt es nemaz neesmu latvietis.

A aicis24 18.01.2020

Nevajag uzreiz vainot Latvijas pastu,jo daudzas pakas jau pašā Anglijā nozog.Taka līdz Latvijai nemaz nenonāca.

I Inga Strade 18.01.2020

es vainoju latvijas pastu jo ir izsekots kur pazuda. ja neziniet visu lietu tad nekomentejiet. ka tik kaut ko uzrakstit riebīgi.

T Turkеу 18.01.2020

Man draugs no Anglijas gribēja atsūtīt ļoti dārgu vazelīnu caur Latvijas pastu, bet pakas kā nav tā nav. Nauda un prieks izmesti gaisā

L Linda_J 21.01.2020

Paciņas būtu jāapdrošina. Tad vismaz naudu var atgūt.