LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pazaudēta paciņa no Anglijas.iespejams piesavināta.

Latvijas Pasts - Pazaudēta paciņa no Anglijas.iespejams piesavināta.

Nosūtīju paciņu no Anglija pilsētas Corby uz paciņas bija arī mana pilna adrese ar telefonu. Nosūtīju 20 decembrī uz Babītes novadu. Tā arī līdz šim nav saņemta. Kadam noteikti dāvana pa brīvu Ziemassvētkiem but kāds mazulis palika bez Ziemassvētku dāvanas. Kauna nav.

17.01.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

In

Komentāri (22)

Vi vitols 17.01.2020

Man no Skotijas sūtīta nauda ar naudas pārvedumu 2004.gadā nozuda Latvijas pastā un neviens neko nezin.

Kl Klientamnavtaisnība 17.01.2020

Varējāt vēl no Zimbabves 22ajā nosūtīt un brīnīties, ka uz Zsvētkiem nav pienācis...

In Inga Strade 18.01.2020

es nenosūtīju 22 dec. vajag izlasīt pirms publicējat savu komentu.

Kl Klientamnavtaisnība 19.01.2020

Tas bija sarkasms no manas puses. Es runāju par to, ka 20. 12. bija piektdiena, Zsvētki sākās jau nākošajā otrdienā, kad, visticamāk, pasūtījumi vairs netika vesti. Tātad, runa ir par to, ka Jūs sūtat no vienas valsts piektdienā un gribat, lai jau pirmdien paka būtu pie saņēmēja citā valstī. Kā? Ja pat valsts robežās tas diez vai notiktu.
Par to, ka paka vēl nav atnākusi - ir cita runa, tas ir slikti, bet cerēt, ka paka nonāks uz svētkiem, laikā, kad sūta daudz un daudzi, bija naivi. Sorry.

Ot Otis 18.01.2020

Kāpēc uzreiz apgalvojums ,ka tieši Latvijas Pasts ''apēdis'' to paciņu ? Tam britu kantorim nav izsekošanas lapas?
Svētki jau arī pa starpai. Domāju, ka pa ceļam tur pāris valstīs brīvdienas no vietas.

Varēji iekāpt lidmašīnā un pati atvest. Vai tad slikti maksā jums tur pūpēžu plantācijās, ka pat uz svētkiem nevar atļauties atlidot savus ''mazuļus'' apsveikt?

In Inga Strade 18.01.2020

ir un izsekota paciņa līdz latvijai. ja neziniet visu lietu nekomentējiet. Latvietim tik argumentet par neko tas ir dabā ko riebīgu pateikt.

In Inga Strade 18.01.2020

kā nav kauna kaut ko tadu komentēt. tev nav nekada daļa par to vai cilveki sūta paciņu pa pastu vai ielec lidmašīnā un piegādā. katrs dara kā grib. neizglītots cilveks tikai tadus komentus var publicet.

In Inga Strade 18.01.2020

tu nezini cilveka dzivi lai tadus komentus liktu.

Ot Otis 18.01.2020

Bet problēma jau šeit ir tā ,ka sūtījums veikts brīdī ,ka pastiem visur ir maksimāls noslogojums. Vai tad nevar to izdarīt laicīgāk? Agrāk ,kad pastkartes viens otram sūtija, tad gan zināja, ka labāk laicīgāk, nekā pēdējā brīdī.

Kāpēc uzreiz ''Latvietis'' vainīgs? Varbūt es nemaz neesmu latvietis.

Ai aicis24 18.01.2020

Nevajag uzreiz vainot Latvijas pastu,jo daudzas pakas jau pašā Anglijā nozog.Taka līdz Latvijai nemaz nenonāca.

In Inga Strade 18.01.2020

es vainoju latvijas pastu jo ir izsekots kur pazuda. ja neziniet visu lietu tad nekomentejiet. ka tik kaut ko uzrakstit riebīgi.

Tu Turkеу 18.01.2020

Man draugs no Anglijas gribēja atsūtīt ļoti dārgu vazelīnu caur Latvijas pastu, bet pakas kā nav tā nav. Nauda un prieks izmesti gaisā

Tu esi 100% latviešu patriote! Drīz pensiju nebus no kā māksāt Latvijā...

In Inga Strade 18.01.2020

kas ir patriots? es uzaugu anglija un nekad neesmu Latvija dzivojusi. man tur nav pensijas.

Laiks atgriezties uz Dzimteni!...

Džozefīne 18.01.2020

Paciņas pa reizei tiešām mēdz pazust un arī ilgi nesūta paziņojumus par pakas saņemšanu. Man, piemēram, ir pasūtīta prece, pēc numura redzu, ka ir piegādāta un jau atrodas LV pastā, bet viņi nez kāpēc tās pakas marinē šeit nedēļām ilgi. Uz pastu iet principā nav jēgas, jo viss, ko tur pasaka ir - nav saņemts, kad būs, nosūtīsim paziņojumu. Kamēr visas pārbauda caur skeneri un izdomā, kuru piesavināties, protams, paies kāds laiciņš. :D

Ot Otis 18.01.2020

Citiem gan nekas, nekad nepazūd. Bieži arī pati izsekošana ir diezgan neprecīza. Tas bieži rodas dēļ tā ,ka izsūtītājs vai pakalpojuma sniedzējs nav precīzu informāciju norādījis. Tāpēc, tā paciņa kaut kur mētājās kaut kādos loģistikas centros vai nenosakāmās muitās.

Džozefīne 19.01.2020

Var jau būt, ka kaut kur mētājas, bet mani vairāk interesē, kur paliek tās paciņas, kuras tā arī nekad nesasniedz adresātu? Man arī ir bijuši pāris sūtījumi, kurus joprojām neesmu saņēmusi, labi, nekas jau dižs nebija sūtīts, bet reāli, kur tas paliek?

Ot Otis 19.01.2020

Lielākajai daļai ārzemju internetveikalu ir refund sistēma. Ja konkrētajā maksimālajā piegādes ilguma laikā nesaņem sūtījumu, tad to var droši atteikt, saņemot atpakaļ samaksāto naudu.
Ja sūtījums ir no privātpersonas, tad atkarībā no vērtības var sūtījumu pat apdrošināt, jo tad kaut kā atbildīgāk tas viss process notiekās.
Kur paliek? Te var ieskatīties interneta plašumos, kur ne reizi vien uzpeld kādi video no tiem pārkraušanas centriem utml..

Džozefīne 19.01.2020

To, ka naudu var atgūt, es zinu. Un tieši tādēļ, ka sūtījumi mēdz ''pazust'' kaut kur (es uzskatu, ka pasta nodaļās), es neko īpaši dārgu nekad no ārzemēm nesūtu. Protams, es saprotu, ka ir miljoniem tādu mazu paciņu un kāda pa ceļam mēdz pazaudēties, bet kādēļ tad ir šī sūtījuma informācija ar visām iekraušanas/izkraušanas vietām, kur tiek atzīmēts, cik tālu šis sūtījums atrodas? Tātad sūtījumi tiek tomēr kontrolēti un kādā vaidā atzīmēti.

Ot Otis 19.01.2020

Kontrolēti tiek, bet pašam pēc pieredzes nācies secināt, ka tie sūtījumu numuri bieži vien netiek norādi precīzi, un bieži pat adreses gadās saliktas pēc sistēmas neprecizitātēm. Pašam ir bijusi pieredze, ka uzrādās viena atrašanās vieta, bet faktiski tā sūtījuma nemaz tur nav. Tie visi loģistikas marasmi bieži vien rodas daudzos ''bezmaksas'' sūtījumos, jo tikmēr, kamēr tas apceļo pus pasauli kaut kādā uzskaites posma var rasties kāds cilvēka faktora vai datorsistēmas brāķis. Nekas nav 100% drošs. Vienā citā sūdzībā jau rakstīju, ka pašam ir bijis tā ,ka vienā brīdī rādās ,ka apciņa jau gandrīz Latvijā, bet pēc pāris dienām sekotājs uzrāda ,ka atkal atrodas kaut kur loģistikas centros, ne šajā pasaules malā. Pašam ir nācies pasūtīt lietas, kuras nebūt nav lētas, bet vienreiz pat bija situācija, ka paka iesprūda ne jau muitā, kas atrodās Latvijā, bet kaut kur Krievijā. Tāpēc, vainot uzreiz Latvijas Pastu arī kaut kā nekorekti. Tas ,ka ir visādi darbinieki, par to es nešaubos, jo zinot to kantori tur var viss kaut kas notikt, bet tā tas gadās it visos pasta servisos visā pasaulē.. pie lielāka apjoma arī rodas dažādas problēmas. Bet cilvēks jau dēļ apdomības labāk izvēlās bezmaksas piegādes, kamēr cits samaksā vairāk, apdrošina un saņem savas pakas laicīgi, jo paciņa netiek iemesta jebkurā tuvākajā konteinerī.

Li Linda_J 21.01.2020

Paciņas būtu jāapdrošina. Tad vismaz naudu var atgūt.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes