www.sudzibas.lv Latvijas Pasts pazaudeja / nozaga vestuli Adazos

Latvijas Pasts - pazaudeja / nozaga vestuli Adazos

H

U ughu 17.11.2010

tu pati izlasīji, ko uzrakstīji?

S Senjors Michels 19.11.2010

To Ughu Tika pazaudeta vēstule, pasutīju šo to no ebay, no Portugāles līdz Rīgas lidostai atnāca pa trīm dienam, uz ceturto atnāca Adažu pasta nodaļa, stāveja tur divas dienas, sūtijumi meklēšana rāda kā vēstule nav piegadāta, un tika atstāts paziņojums, tā protams nebija ! Atnācu ar izdruku uz pastu, tur man atbildeja ka " vēstule tehnisko iemeslu dēļ ir pazaudeta, ka apzaga pastnieku, rakstāt iesniegumu par vēstules nepiegadāšanu . "

U ughu 20.11.2010

a kā ats ir- tehnisku iemeslu dēļ pazaudēta? vot to es nekādi nespēju saprast? traktors vai cita tehnika pārbrauca pāri un pielipa pie riepas tā vēstule, kā rezultātā - skaitās nozagta? un kuru pastnieci apzaga? manu adresi arī Ādažu pasts apkalpo, bet neko neesmu dzirdējusi, ka kāda pastniece apzagta. un vakar uzzināju, ka pirms pusgada man no ASV radi sūtījuši vēstuli, bet es, maita, neatbildot! Vēstule nemaz līdz manīm nebija atnākusi, bet radi slikti jau sāka domāt par mani- lepns palicis. labi, ka tagad viss noskaidrojies un miers mājā!

A Aelita 01.12.2010

man gan atnāca tikai viss vērtīgais bija izvilkts, un ej nu pierādi ka tu nesaņēmi ... tāds nu ir tas mūsu pasts ...