www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pastnieku neprofesionalitāte

Latvijas Pasts - Pastnieku neprofesionalitāte

No ārzemēm pasūtu preci 60 euro vērtībā. Plānoju sagaidīt vai nu pastnieka apmeklējumu pie dzīvokļa durvīm, vai arī pasta izsūtītu paziņojumu, ka jādodas pakaļ paciņai, taču tā vietā, no rīta izejot no mājas un garām ejot atverot pastkastīti, ko es ieraugu? Acīmredzot, paciņa ir pietiekami maza, lai to spētu iedabūt pastkastē, bet tā taču nav nekāda vēstule. Ja nu nebūtu uztrāpījies tajā pat rītā iet uz pastkastīti, bet kāds kaimiņš, garāmgājējs "netīšām" atvēris? Ko tad?

J

O oskars 26.11.2010

Ja sūtītājs Tev izsūta preci kā VĒSTULI tad arī pastnieks to piegādā līdz pastkastītei... Ja sūta kā paciņu - tad piegādā tikai līdz pastkastītei aicinājumu par ierašanos pastā pēc sūtījuma... Šajā gadījumā - sūtītājs ir izvēlējies lētāko variantu un tas arī ir viss..