Latvijas Pasts - Pastkastīte

Uz mana īpašuma teritorijas stāv "Latvijas pasta" pastkastītes, kuras ir salauztas. Es nevaru sakopt savu teritoriju ne ziemā, ne vasarā. Griezos Ķemeru pasta nodaļā. Tur man atbildēja ka viņiem nav kur likt pastkastītes. Bet es šīs pastkastītes nemaz neizmantoju, jo man ir pie mājas sava pastkastītes. Gribētos lūgt Ķemeru pastu, lai novāc vai pārvieto uz citu vietu. Jo šī teritorija ir privātīpašums. Atbildi var sūtīt uz manu e - pasta adresi.

D

. ....kl 15.06.2009

PIestādi pastam rēķinu, par tava īpašuma izmantošanu.

N norma 15.06.2009

Mums, piedodiet, katrs sūds Latvijā ir privātīpašums.Tad, kad skatāmies vakarā "Panorāmu" gan šausmināmies par to, ka ka plaukstošs uzņēmums iet uz grunti, bet nevaram atļauties paturēt pasta kastītes...

P pufa 16.06.2009

Cik aprobežotam jābūt privātīpašniekam, lai celtu brēku par pasta kastītēm. Daira, ir tāda lapa www.pasts.lv, tur var atrast Pasta vadības telefonus un citus sakarus, tikai neiesaku NEsabiedrisko attiecību daļas vadītāju uzmeklēt-Kreicbergu, brrrr, kur tādā amatā tik mietpilsoniska, neatsaucīga būtne, un vērsties pie vadības. Ķemeru p/n nav teikšanas par p/k, kā var nesaprast, ka viņi ir vienkārši darbinieki..., visu satiksmi LP regulē tie, kas ir virs p/n. Un nevajag tā satraukties, Daira, ārā tik foršs laiks, iedzeriet karvavolu un... Tās p/k tak neuzradās pa nakti... tad nu gan Jūs "bieži" kojat savu teritoriju.