www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pastkastīšu trūkums galvaspilsētas ielās!

Latvijas Pasts - Pastkastīšu trūkums galvaspilsētas ielās!

Kur un kāpēc pazudušas pastkastītes no Rīgas ielām? Agrāk katrā kvartālā bija vismaz pāris pastkastītes, tagad pa visu centra rajonu labi ja kādu vispār var atrast! Arī ne pie visām pasta nodaļām ir ārpusē pieejama pastkastīte, kur varētu iemest nosūtāmo korespondenci pēc pasta nodaļas darba laika. Ir arī tādas pasta nodaļas kā katoļu ielā 31, kurā korespondenci tikai izsniedz, bet nosūtīt nevar! Uzskatu, ka pie katras pasta nodaļas obligāti jābūt pieejamai pastkastītei (jebkurā diennakts laikā) un uz ielām katrā kvartālā vismaz pa vienai pastkastītei (arī mikrorajonos!) . Ne jau visi un visa korespondence tiek sūtīta elektroniski, tāpēc uzskatu, ka tā ir pasta nolaidība, nevēlēšanās strādāt un slikta darba organizācija! Iedzīvotāju ērtību labad pieprasu atjaunot (izvietot) pastkastītes vismaz pa vienai uz katru kvartālu, lai nebūtu katreiz jāiet korespondence sūtīt uz pasta nodaļu (tikai tās darba laikā) !

29.03.2019

J

Ventilators 29.03.2019

Latvijā cik redzu ir 977 kastītes un no tām aptuveni 200 ir Rīgā un tās apkārtnē.

Dēļ viena cilvēka un reizi 2 gados vajadzību pēc kastītes.. apžēliņ. Ja protat internetu un ir mobīlais tālrunis vai dators. Šī informācija par kastītes atrašanās vietu ir pieejama pasts lapā vai mobīlā lietotnē. Neticu, ka speciāli meklējāt datoru un internetu, lai tagad ierakstītu sūdzību.