Latvijas Pasts - Par nekaunību

Labdien! Gribētu pasūdzēties par 82.past nodaļas darbinieci Žannu Ņikiforovu tik nelaipnu un naida pilnu operatori nēeesu sastapusi nevienā pasta nodaļā, ģīmi pārgriež un tad sper klientam savu indi ārā. Rindas ir nenormālas vienmēr, un valodas prasmes dažām darbiniecēm nu zem katras kritikas, prasa vienu atbild ""što"" Pieņemiet mērus par to cilvēku. Paldies

č Čoms 21.04.2011

Jāsāk drāst no apakšas līdz augšai, tad panākumi neizpaliks.Lai tev veicas!Ar labunakti!

B bikse 23.04.2011

jāsāk drāzt no augšas uz apakšu, jo sistēmu, kā strādāt nodaļās nosaka augšas! pasta nodaļu darbinieki ir tikai izpildītāji. tas ir tāpat kā jebkurā vietā - vadība regulē satiksmi un ne otrādi. a rindas veidojas ne tikai dēļ pensionāru tusiņiem, bet arī dēļ tā, ka operatoriem jāpaspēj arī salīmēt markas uz vēstulēm, kuras krājas kaudzītēs darba vietās, jo vadība izdomāja, ka marķējamās mašīnas nav vairs vajadzīgas nodaļās, ka roku darbs ir lētāk kā tehnikas. tas nekas, augšasprāt- ka klientiem jāuzgaida ilgāk, kamēr operators "aplaizīs" visas markas.

. ..... 23.04.2011

Rīgas 9. pasta nodaļas pastnieks vispār visas vēstules saliek kaudzīte kāpņu telpā... konkrēti Artilērijas 66. Vienreiz bija pat vēstules adresētas uz Artilērijas 23.

H Hugo 23.04.2011

Mīlīši, izbrauciet brīvdienās uz lauku pasta nodaļām. Nenožēlosiet. Cik esmu bijis laukos tikai laipna, pretimnākoša attieksme. Visu paskaidro, pastāsta, piedāvā.

K Katt25 26.04.2011

Limbažos tā nav:( pēdējo reizi biju aizgājusi, stāvēju rindā kad kundzīte ap ~80gadiem palūdza viņu apkalpot( paņemt sūtījumu) bez rindas jo viņa kavēja autobusu. Tad darbiniece truli palūrot riņķī atbildēja, lai iet galā un gaida:(
Un tā sejas izteiksme tāda itkā nebūtu ēdusi pāris dienas darbinieces uzvārds (Andersone) vārdu diemžēl neatceros. Kad pienaca mana kārta un es palūdzu lai paņēm paciņu no kundzītes viņa pat pasmaidīja un pieņēma.

. ..... 26.04.2011

Katt25, zinot ar kādu gliemeža ātrumu strādā pasta darbinieces, neļautu, ka man priekšā pielien kautkāda tantiņa, kas kavē autobusu. Pareizi darbiniece darīja, ka neapkalpoja ārpus rindas, jo nojauta kāda bļaušana būtu no rindas puses.

X XXX 01.07.2011

Tu pati kaut kur strādā? Vai tu esi īpaša kuru vajak bez rindas palaist? Tu pati izlasi ko tu par cilvēkiem runā? Par tādu algu kā uz pastā gribētu uz tavu seju paskatīties. Kāda alga tāda attieksme!Viss pareizi!

P pupinja24 07.07.2014

sveiki :) arii man sodien 82. pasta nodaļā sagaidija sausmīga attieksme :( darbiniece loti nelaipna, knapi var izrunāt vardus latviesu valodā ! vai tiesam Latvijas Pastam vienalga par saviem klientiem ka nepievers uzmanību saviem darbiniekiem un vina apkalposanas prasmēm? vienu cilvēku apkalpo vairak kā pusstundu un vel kautko censas aizrādīt klientiem ...hmmmm
tad ludzu LAtvijas Pasta vadība, sauciet pastu nevis "Latvijas pasts" bet gan "Русский почты"

S Sandis86 17.07.2020

Nu tad pati pastraadaa un paradiisi piemeeru kaa vajag. Visi ir gudri kamer pasi nepastradaas. Un atkal ir vainiiga krievu valoda=) taa jums ir eertak. Man arii nepatiik ka atnaakot uz pastu un nemot numuru lai nosuutiitu suutiijumu man ir jaagaida visus kas atnaak sanemt siikpakas. Jaapalaiz pat tie kuri veelaak par mani atnaakushi. Sliktu attieksmi var atrast jebkura uzneemumaa.

P pupinja24 07.07.2014

drausmas kas notiek ar latvijas pastu [slēpt]@ 82.pasta nodalas darbinieki kautkas neredzets :( lena apkalposana, nelaipna apkalposana...ta vien liekas klienti var staveeet mūžīga rindā a darbinieki pa to laiku var kafiju padzert, paguleet u.t.t
un Latviesu valodas zināšanas tam krievu duņam ir nulles līmeniii...drausmas...
nosauciet Latvijas pastu "Русский почты" un tad buss viss uz uraaa...

S Sandis86 17.07.2020

Nevis Русский почты bet Русская почта. Kauns nezināt kā pareizi rakstīt. Un krievu valoda un cilvēki nav vainīgi ka jums dzīvē viss ir slikti. Visos veikalos arī ir rindas. Es pat nevaru iedomāties cik jūs viniem sūdzības uzrakstījāt. Ejiet strādāt par operatoru pastā. Ar jūsu klātbūtni visas rindas pazudīs!

S Sandis86 07.12.2019

Jus vispirms uzziniet kadas algas ir valdibai kuri isti nedara neko un kadas algas darbiniekiem. Vismaz iedomajieties cik jus no aliekspress pasutat un pec katrac pacinas darbiniekiem ir visu dienu jaskrien turp un atpakalj un paldies vieta dzirdet tikai ka tu slikts darbnieks. Par valodu nu tas jau ir banali. Neviens cilveks kuram latviesu valoda nav dzimta nekad nespes runat bez akcenta un sudzeties ir stulbi. Nu pateiks cilvekam lai vinsh aizietu. Diez vai jus par tadu algu iesiet stradat vai ne? Protams ka viegli sezot pie kumpjutera rakstit visadas sudzibas par tiem kas strada!