www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Paku apzagšana.

Latvijas Pasts - Paku apzagšana.

Oktobra sākumā izsūtīju paku no UK uz Latviju.Pakā sutīju bernu drebītes un apavus mazbērniem. Parnema rūgtuma sajūta, kad uzzināju, ka paka ir atplēsta un no tas iznemtas gadu veca bērna istabas cībinas.
Anglijā paka tika aizīmēta ar skoču manā acu priekšā, bet Latvijā tā tika aizlīmēta ar kaut kādu baltu papīru. Vecais skocs bij sagriezts.
Skumji un nožēlojami ir apzināties, ka kāds var kaut ko tādu izdarīt. Trūcīgi Latvijas iedzīvotāji, ka pat nieka cībiņas jānozog mazam bērniņam. Protams, tagad kāds cits bērns tās valkā.
Zinu noteikti, ka Latvijas pasta pakalpojumus neizmantošu nekad vairs. Varbūt Latvijas pasta vadība varētu beidzot kaut ko darīt lietas labā un sakārtot sīs zādzības pie paku sadales. Vai tiesām nekur kameras neko nefiksē? Vai varbūt tam atkal nepietiek naudas...vai nav izdevīgi.? Nozolējamie nīkuli.

P Philips11 22.11.2017

Nerunā daudzskaitlī...ir tikai atsevišķi kadri, kuri šādi rīkojas Latvijas pastā.

smejiesvesels 22.11.2017

Kur pierādījumi, ka šī darbība notikusi Latvijas Pastā? Bet ne pie Britiem, kur arīdzan strādā viesstrādnieki no 3 pasaules valstīm? Ilgā un liela apjoma sadarbībā ar Latvijas Pastu neviena paka nav tikusi apzagta.

P.S.Man nožēlojami lasīt, kā Jūs izsakāties par Latvijas iedzīvietojām, it kā visi mēs būtu zagļi un salašņas! Un to saka kas, 3 šķiras netīra darba veicēja Britos?

Trūcīgais Latvijas iedzīvotājs..

alergologs 22.11.2017

Anglijā šķiroju sīpolus, bet Latvijā kačāju pravas.

F fadyg 31.12.2017

Pilnībā piekrītu, visi Aliexpress sūtījumi tiek atplēsti, orģinālie tiek iznīcināti un pārpakoti melnos polieteleēna maisos, šī Padomju ,,tradīcija,, SIA Latvijas pasts velkas gadiem, iedzīvotāju pasta sūtījumu izzagšana un izspiegošana velkas gadu desmitiem un vainīgo jau kā vienmēr neatrast, bet lai jūs visi zinātu ,,šķirotava,, tagad pārcelta pie lidostas ,,Rīga,, un viss notiek 24diennaktī, masveidā tiek plēsti ārzenju sūtījumi, vērtīgākais izzagts un uzlīme ,,Saņemts bojātā veidā,,.

Žurnālisiem te būtu ko darit, bet mums jau prese nopirkta, tā kā neko darīt...