www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Pakas nepiegādāšana

Latvijas Pasts - Pakas nepiegādāšana

Pakas deklarācijas no: Cd001160940ee atrodas Rīgas pasta tranzīta noliktava un netiek piegādāta saņēmējam Liepājā. Paka atrodas jau 33 Latvija. Ludzu paskaidrojiet par pakas nepiegādāšanu saņēmējam? Paka bija nosūtīta uz Liepāju, bet nezināmu iemeslu dēļ pārsūtīta uz Rīgu. Zvanam vairāk ka 2 nedēļas, un visu laiku Sola ka piegādās viss tuvāka laika. Kāds ir viss tuvākais laiks?
Ludzu paskaidrojiet, kas notiek?

27.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

A

Komentāri (5)

A Aina Uskurs 27.08.2021
Paku nepiegādā vairāk ka 33 dienas, skatoties interneta atrodas Rīgas pastu tranzīta,

Jūlija beigas paka ienāca Liepājas pasta, jo saņēmējs dzīvo Liepājā un adrese norādītā Liepāja.
Nezināmu iemeslu dēļ paka tik pārsūtīta uz Rīgu, un jau atrodas tranzīta 33 dienās. Piezvanu uz noradīto telefonu, saka gaidiet. Gaidu paskaidrojumu?
Vai ari sūtītajām jāsāk meklēt no izsūtījuma vietas. Paka ir apdrošināta un būs jāpiesūta rēķins par maniem izdevumiem Latvijas pastam.

S Sudzibas.lv Admin 27.08.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Good Intentions 28.08.2021

Neilgi, vistuvākā laikā, drīzumā utml. ir vien tādi standarta mierinājuma vārdi, kuriem bieži vien nav konkrētības. Var būt stundas, dienas, var būt dienas, nedēļas.

E Edvīnijs 28.08.2021

Es arī gribētu zināt, ko, pie velna, nozīmē vārdu savienojums "viss tuvākais laiks". Ķipa, nevis tikai kāda daļa no tuvākā laika, bet pilnīgi viss tuvākais laiks? Un ko tas īsti nozīmē?

Varbūt tomēr bija domāts "vistuvākais", ko?

S sannas 28.08.2021

Sūdzība tik nesaprotami uzrakstīta, ka diez vai kāds sapratīs kur īsti problēma. Varbūt tad jāraksta savā dzimtajā valodā, ja ar latviešu valodu tik grūti iet. Viss tuvakais laiks, 33 Latvijā. Kur īsti atrodas trīsdesmit trešā Latvija?

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes