www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Paciņas sūtīšana

Latvijas Pasts - Paciņas sūtīšana

Šobrīt esmu nikns, jo iegādājos preci (apģērbu) Sportsdirect.com 60 Ls vērtībā. Sūtījums nonāca Latvijā, tomēr nez kāpēc tas no UK atnāca līdz Latvijai 5 darba dienu laikā, bet Rīgā tas uzturējās (aizkavējās) 11 darba dienas un tad pēkšņi nosūtīts atpakaļ UK (SŪTĪTĀJAM). Gaidu jau mēnesi tagad nav nekādas atbildes. Ja kas tad šī ir atkal kārtējā Latvijas nolaidība kā tā var izrīkoties ar klientiem nesaprotu. Kas vispār kontrolē Latvijas Pasta darbību ???? Tad saprastu vismaz būtu kautkas paziņots, bet nekā... Ko lai citu izmanto lai atsūtītu preci no ārvalstīm plzzz iesakat!!

T

K kurmiks3 19.08.2013

Kas tur ko briiniities? Vai tad Juus neziniet kur dziivojiet? Vareesiet buut laimiigs, ja pacinu sanemsiet vispaar, un taa nebuus apzagta vai sabojaata.(protams apzagta vai sabojaata kaut kur citur tikai ne seit, jo LP straadaa "augsti kvalificeeti speciaalisti", kas savu darbu padara teicami.Un vispaar pie visa vainiigs esat Juus pats.)

donna b 19.08.2013

Nezinu, varbut man jau kadus 7 gadus pec kartas laimejas, bet nav NEVIENAS sudzibas par LP darbibu (iznemot to ka gadiem ilgi nevareja pie viniem ar karti norekinaties, tagad beidzot var). Preces no EU sanemu videji 10 reizes gadaa, nekad nebija nopietna aizkavejuma, nekad nekas nebija atverts, bojats utt. Kad vajadzeja kaut ko aizsutit atpakal, uz UK pakas tika nogadatas 5-7 darba dienu laikaa, uz Vaciju pat atraak. Es godigi sakot neticu, ka LP kaut ko aizsuta atpakal, sanemeju pat neinformejot. Varbut tas bija DHL (kas strada kopaa ar LP) un to kurjers gana tads kaprizs, zvana un dikte laiku, kad vins var ierasties un tikai tad. Bet parasti ar to ari var kaut ko sarunat. Starp citu ir ari pazinas kas no sportsdirect.com pasuta kopigi preces un viss ir kartibaa ar piegadi. Varbut tas ir atskirigs no pasta nodalas...