www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Paciņas no Aliexspress

Latvijas Pasts - Paciņas no Aliexspress

Kur ir visas aliexspress paciņas jau divi vairāk mēneši pagājuši kad jau bija jābūt, un nekas vel nav atnācis. Ko jūs ar viņam darat? Cik gruti piegadat uz majam manus sūtījumus. Ka jūs vispār bez brīdināšanas varat tik ilgi aizturet to visu. 20 paciņas nav atnākušas.

13.05.2020

K

S Saule 36 17.03.2020
Bezadbildiba

Kāpēc šķirošanas punkta stāda darbiniece kas apmeklējusi Igauniju kur corona vīrus izplatās vēl vairāk kāpēc šai sievietei vārda Astrīda netiek noteikta karantīna

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

B Brigita P 13.05.2020

Ko daram, ko daram, mums arī ir bērni, kas jālutina!

E Elisa Elisija 13.05.2020

Ammmmm...varbūt valstī esošā situācija varētu būt pie vainas? Nav ienācis prātiņā tāds variants?

M Mego izmeklētājs 13.05.2020

Loti daudz pacinas ar statusu atrodas valstī īstenībā atrodas beļģijas ostās un no beļģijas gaida sauzemes transportu pārbaudiet caur bpost international

Life_is_life 13.05.2020

Lai gan taja pasa Latvijas Pasta majaslapa raxtits, ka viruss neizdzivo uz sutijumu virsmas, sutijumi tomer nepienak. Kur palikusi mistika

L Liepāja-liepāja 13.05.2020

To ka paciņas no Ķīnas nāk ilgāk ir normāli. Un viņas arī stāv 2 nedēļas karantīnā un aicinājums par paciņas savākšanu kurām nepieciešama paraksta nāk un E-pastu. Tā kā paskatāties vai tur nav jums sabiruši aicinājumi

L Liepāja-liepāja 13.05.2020

Paskatīties vai nav E-pastā aicinājumi jo tagad tur viņus sūt

K Ka4onak 13.05.2020

Nav :(

T Tarya2020 16.08.2020

Umena toze samoe. Pochta ukrala mnogo posilok okolo 40. I samoe interesnoe posilki durackie dohodat.a horoshie veshi posilki propali . I nikto ne chego ni kak ne hotat reshat problemu. Na nih nuzno idti policejskij uchastok i pisat zhalobi chto vorovstvo na pochte

L LLZ 17.08.2020

Man ir līdzīgi ar sūtījumiem no Aliexpress. Daudz sūtījumi ir pazuduši tieši šogad (iepriekšējos 2 gadus no simtiem sūtījumu pazuda tikai 1 paciņa).
Tagad gaidu jau vairākus mēnešus. Esmu rakstījusi Latvijas pastam, bet viņu atbilde īsumā, ka Latvijas pasts atbild tikai par ierakstītajiem sūtījumiem. Bet, saņemot parastās paciņas, tās tiek skanētas, tas nozīmē, ka kaut kāda uzskaite tām tomēr ir.
Mājas lapā https://track24.ru/service/sdek/tracking/ var redzēt, ka sūtījumi ir nonākuši Rīgā, bet tālāk ir klusums. Arī pats Aliexpress no transportfirmas sūta ziņu uz e-pastu, ka sūtījums ir Latvijā.
Tātad tepat Latvijā tās pazūd.
Domāju, ka paciņas vienkārši zog - LATVIJĀ, kas tieši, nezinu - ceļš no lidostas, muita-šķirotava, Latvijas pasts. Kurā vietā ir zagļi, laikam mums to neuzzināt. ļoti skumji...
Vai tiešām neviens neatbild par šiem parastajiem sūtījumiem, un tos tā vienkārši var piesavināties šajā sfērā strādājošie?

M minchuks33 20.08.2020

Mjaa..man tiesi tapat.. sovasar vairaki sutijumi nav pienakusi... aliexpress raada ka ir galaa,Lv utt.
Bet nav..tiesamkads laikam zog... un novelt vainu var uzcovid😁