www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Paciņas no Aliexspress

Latvijas Pasts - Paciņas no Aliexspress

Kur ir visas aliexspress paciņas jau divi vairāk mēneši pagājuši kad jau bija jābūt, un nekas vel nav atnācis. Ko jūs ar viņam darat? Cik gruti piegadat uz majam manus sūtījumus. Ka jūs vispār bez brīdināšanas varat tik ilgi aizturet to visu. 20 paciņas nav atnākušas.

13.05.2020

K

S Saule 36 17.03.2020
Bezadbildiba

Kāpēc šķirošanas punkta stāda darbiniece kas apmeklējusi Igauniju kur corona vīrus izplatās vēl vairāk kāpēc šai sievietei vārda Astrīda netiek noteikta karantīna

S Sudzibas.lv Admin 13.05.2020

B Brigita P 13.05.2020

Ko daram, ko daram, mums arī ir bērni, kas jālutina!

E Elisa Elisija 13.05.2020

Ammmmm...varbūt valstī esošā situācija varētu būt pie vainas? Nav ienācis prātiņā tāds variants?

T Turkey901 13.05.2020

Ispējams, Jūsu 20 paciņas jau kādu laiku atrodas muitas noliktavā un Muita/VIDs veic pārbaudi par nereģistrētu komercdarbību, ierakstītu vēstuli vēl nesaņēmāt uz deklarēto dzīvesvietu?!

M Mego izmeklētājs 13.05.2020

Loti daudz pacinas ar statusu atrodas valstī īstenībā atrodas beļģijas ostās un no beļģijas gaida sauzemes transportu pārbaudiet caur bpost international

90-60-90 13.05.2020

Lai gan taja pasa Latvijas Pasta majaslapa raxtits, ka viruss neizdzivo uz sutijumu virsmas, sutijumi tomer nepienak. Kur palikusi mistika

L Liepāja-liepāja 13.05.2020

To ka paciņas no Ķīnas nāk ilgāk ir normāli. Un viņas arī stāv 2 nedēļas karantīnā un aicinājums par paciņas savākšanu kurām nepieciešama paraksta nāk un E-pastu. Tā kā paskatāties vai tur nav jums sabiruši aicinājumi

Agrāk saņemu pēc 14-16 dienas no apmaksas, bet tāgāt - 28-30 dienas. Kāpēc? Tāpēc ka nav kam strādāt! Jaunieši sen dzīvo Rietumeiropa: Latvijā ir palikūši tikai pensionāri!

...un ieridņi!

L Liepāja-liepāja 13.05.2020

Paskatīties vai nav E-pastā aicinājumi jo tagad tur viņus sūt

K Ka4onak 13.05.2020

Nav :(