www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Paciņa brrutāli atplēsta un puse no satura izņemta

Latvijas Pasts - Paciņa brrutāli atplēsta un puse no satura izņemta

No Vācijas izsūtīju ar DHL paciņu uz Latviju. Latvijā Latvijas pastā paciņa ir brutāli atplēsta un puse no satura vienkārši izņemta. Nebija nekādas ļoti vērtīgas vai aizliegtas vielas un lietas: viena paciņa Dalmaier kafija, sejas krēmi u.c. lietas trūka. Paciņa bija domāta manai mammai, pensionārei, lai palīdzētu viņai ar ikdienišķām lietām. Vācijā nekad, neviena paciņa neiek atplēsta vai tiek izņemtas kādas lietas. Ja iz jautājumi par sūtījumu, tad ir jāiet uz muitu kopīgi attaisīt un uz vietas, personas klātbūtnē, izlemj, vai paciņa ir ok. Tā taču ir krimināllieta-vienkārši atplēst un nozagt!Tā ir zādzība, ko veic Latvijas pasta darbinieki. Tāds negods Latvijai un nelojāliem, negodīgiem darbiniekiem.

02.09.2020

Paradeez 02.09.2020

Lūdzu, atšķirība starp civilizēto Eiropas valsti un Latviju

Oskars Oskarsons 02.09.2020

Ja viss notika, kā Jūs aprakstījāt, tad tā ir tīra zādzība! Vajag reāli sūdzēties, nevis rakstīt kaut kādā random saitā.
Man regulāri nāk vēstules no aptuveni 30 Eiropas valstīm, ja tās ir atplēsusi Latvijas Muita pārbaudei, tad viņi aizlīmē ciet ar speciālām zaļām uzlīmēm ar sērijas numuru! Ja ir vienkārši atplēsts un aizlīmēts ar skoču un ir pazudušas lietas, tad vajag nopietni sūdzēties pastā, nevis rakstīt internetā!

T Tarya2020 17.10.2020

Vairākas sīkpakas no aliexpress un DHL pasta ir iesprūdušas centrālajā pastā. Pēc izsekošanas numuriem pakas atrodas latvijas pastā vairāk kā 3 tresa mēnesi. Būtu labi, ja atvērtu tos maisus, kas agrāk ienākuši, tad tos, kas vēlāk. Iespējams, ka manas tad arī pienāktu.
nodala lv-1003