www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nozaudēts sūtījums

Latvijas Pasts - Nozaudēts sūtījums

2018. Gada decembrī nosūtīju aploksni, kurā iekšā bija auskari (parasta bižutērija) , aploksni vienkārši iemetu pasta kastītē. Aploksne ar auskariem mistiski pazuda! Tas ir pretīgi no pasta puses! Tie auskari pat nebija vērtīgi! Kā jums nav kauna? ! Tā zagt!? Un arī ja būtu pārkāpts kāds likums par to ko drīkst sūtīt un ko nē, tad būtu vismaz aizsūtījuši atpakaļ! Zagļi!

29.05.2020

K Kristīne1988 29.05.2020

Tika sūtīts uz Preiļiem.

T Turkey901 29.05.2020

Pagāja 2,5 gadi, kāda vairs jēga sūdzēties, sen jau būtu aizmirsusi un dzīvojusi tālāk!

T Turkey901 29.05.2020

*1,5 gadi

K Kristīne1988 30.05.2020

Pirms tam nezināju par šādu vietni.

Džozefīne 30.05.2020

Ne jau pirmā šāda vēstule, kura ''pazūd''. Galvenais nedrīkst naudu sūtīt aploksnē, tad aizies ar galiem, saku no personīgās pieredzes. Un pasta darbinieki nekad nebūs vainīgi, viņu sirdsapziņa ir tīra, jo viņiem tādas nav.