www.sudzibas.lv Latvijas Pasts "Nozaudēti" sūtījumi

Latvijas Pasts - "Nozaudēti" sūtījumi

Regulāri izmantoju pasta pakapojumus un līdz šim, neskaitot bieži neinformētās pasta darbinieces (viena no Rīgas centra pasta nodaļām) vai arī viņu nespēju latviski noformulēt ar sūtījumiem saistīto informāciju, ar Latvijas pastu esmu bijis apmierināts - ne reizi nebija pazudis neviens stījums. Bet pēdējo 3 mēnešu laikā piepeši automātiski "pazūd" visi nereģistrētie sūtījumi, bez izņēmumiem (kopā nu jau 6!). Reģistrētās pakas un paciņas visas atnākušas, nereģistrētās "nozudušas". Tā jau ir pārāk klaja nekaunība vienkārši zagt visus nereģistrētos sūtījumus. Protams, kad apjautājos pastā, ko es varu darīt lietas labā, darbiniece bolīja acis un teica, ka neko jau es nevarot padarīt - ja sūtījumam nav svītru koda, tad izsekot tam nav iespējams - tātad tāir "licence" jebkuram pasta darbiniekam to paņemt.
Vienīgais prieks, ka kāros garnadžus sagaida vecas elektroniaks detaļas, kuras ne apēst, ne pārdot, ja nezin kur.

Tādēļ iesaku visiem, kas šo lasa, svarīgas lietas sūtīt tikai reģistrētos sūtījumos - labāk samaksāt vairāk par sūtīšanu nekā nozaudēt paku pavisam - it īpaši eBay pērkot, jo tad var rasties situācija, kad pārdevējs domā, ka pircējs paku saņēmis, bet saka, ka pazudusi.

S Sarmīte 27.12.2010

Gribētos drusku iebilst. Kur ir garantija ka sūtījumi tiešām ir izsūtīti. Zinu vairākus gadījumus ka pat tuvi radinieki samelo ka izsūta attiecīgu sūtījumu, bet izrādās ka nekā.

I Ivars 27.12.2010

Centrā tiešam strādā ļoti apmaldīties spējīgi pastnieki. Mums diezgan regulāri ir bijuši sūtījumi adresēti Bruņinieku ielai, vai Čaka ielai, lai gan dzīvojam Stabu ielā. Mājas numurs un dzīvoklis nav sajaukts, bet kurā ielā māja atrodas, to pastnieks mēdz sajaukt. Un tad saņemam "atkārtotus brīdinājumus Steidzami saņemt pasta sūtījumu" galīgi svešam cilvēkam, kurš par to nemaz nenojauš.
Agrāk dzīvoju Ziepniekkalnā, tur es saprastu, ja varētu nokļūdīties - visas mājas vienādas, bet kā var kļūdīties centrā?

būtu visi tik perfekti kā tu, kurš nekļūdās, būtu komunisms uzcelts!

J juio 27.12.2010

1009 pasta nodaļa arī garām, man vēstule no Dānijas nāk no 3decembra un nevar atnākt, tas jau skaidrs, ka atplēsta, cerot, ka iekšā būs piķis...Vai Jūs pasta darbinieki no tā laimīgāki kļūstat???

K Kristine 28.12.2010

Nu jā Latvijas pasta nodaļās tiešām strādā garnadži, kas iedzīvojas uz citu rēķina.
Es ar decembra sākumā nosūtīju paciņu radiniekiem un atsvišķu vēstuli. Protams ka vēstule atnāca, bet no paciņas ne miņās. Kāda jēga maksāt 5 latus par pasta pakalpojumiem, ja servis netiek piegādāts. Noteikti kāds pastnieks laikus beija iegādājies z-svētku dāvanas saviem tuvajiem nu tad ar piesavinās ko vien var. Jo neticu ka paciņas vienkārši tā pazūd. Un diez vai muitas kontrolei ir ļauts piesavināties citu sūtījumus :)
Un protams arī saņemtās vēstules no ārzemēm atnāca saplēstas, bet par brīnumu nauda nebija izņemta.
Varbūt beidzot pastā darbiniekiem vajadzetu veikt pārmeklēšanas tā pat kā darbiniekiem, kas strādā veikalos, bankas vai kur citur. Un paciņas tikai izdot, pēc uzzaicinajuma pasta nodaļās, savādāk jebkurai paciņai pieaugs kājas un tas jau ir spļāviens "Latvijas Pasta " sejā :(

J Janis 25.02.2011

18.01 izsūtīta paka no Anglijas, 25.02 vēl nav saņemta!

P PočtaCCCP 25.02.2011

Tas ir jaunākais sūtījumu piegādes veids, kad sūtījumi pārvietojas ar kājnieku palīdzību.