www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nesaņēmu sūtījumus

Latvijas Pasts - Nesaņēmu sūtījumus

Biju pasūtījusi no Ķīnas lietas. Nesaņēmu 3 pakas. Pasts atsūta 3 sms decembrī. Pirmā paka nostāvēja pastā visilgāk 3 nedēļas. Aizeju pēc 3. Nedēļām uz pastu un man no 3 pakām iedod 1 un saka tu jau biji pakaļ vai arī nosūtījām atpakaļ, kaut gan pasta mājas lapā rakstīts, kā paku uzglabā mēnesi. Vēlāk atnāk sms janvāri. Aizeju uz pastu pēc 7 dienām man pasaka to pašu, kā jau biju pakaļ un, ka vakar esot izsūtījuši atkārtotu ziņojumu uz paskasti. Paskatos paskatītē ziņojuma nav. Biju saņēmusi citas pakas no ķīnas sunim rotaļlietas, sunim citas lietas. A pakas, kur iekšā ir apģērbs pazūd. Man ir dzīvoklis 11 a, kaimiņienei 11. Viņai met manas vēstules, man viņas.

C critical thinker 02.02.2018

pastam ir vai nu jūsu parakstīts paziņojums par saņemšanu, vai skaidri zināms, ka nosūtīts atpakaļ.
no Jūsu stāsta saprast neko nevar. varbūt Jums galvu jauc atkārtotie paziņojumi