www.sudzibas.lv Latvijas Pasts nepienāk paciņas

Latvijas Pasts - nepienāk paciņas

Uzprasīju pastam kapēc nepienāk visas pasūtītās paciņas jau kopš septembra beigām un atbildē saņēmu šo. Labdien!Vēlamies Jūs informēt, ka par sūtījumu piegādi līdz Latvijas teritorijai atbildīgs Ķīnas pasta operators, jo sūtījumi tiek virzīti tranzītā caur citām valstīm.Latvijas Pasts atbildība iestāsies tiklīdz, tas tiks saņemts Latvijā (kravu aģentūrā), tad tiek reģistrētas visas kravas, kas tiek saņemtas Latvijas Pastā.Decembra mēnesī, kad bija Ziemassvētku slodze un visas pasaules Pasti un aviokompānijas - kravu pārvadātāji strādāja nevis ikdienas, bet īpašā režīmā, jo sūtījumu apjoms, ko jāpārvadā bija, faktiski desmitkāršojās, varēja rasties sūtījumu piegādes kavējumi.Iespējams - šķirošanas procesā sūtījumi sašķiroti vairākos sūtījuma piegādes piegājienos.Par nesaņemtajiem sūtījumiem Jums jāziņo sūtītājiem!Ar cieņu,VAS "Latvijas Pasts"Diemžēl atbildība Latvijas pastam neiestājas nekad, jo vainu novels vienmēr uz kādu citu. Un kapēc tiek pieminēts Decembris, ja problēma jau bija pāris mēnešus ātrāk. Tā arī turpinu paciņas kas sasniegušas Latviju, bet ne mani. Un LP saka ka problēma ir kaut kur citur, tik ne pie viņiem. Pārsvarā neatnāk mazāka izmēra paciņas, laikam vieglāk nozagt. Diemžēl nekas cits prātā nenāk, jo arī dažās ar izsekošanas kodiem nostāvēja šķirotavā vairākus mēnešus.

U

Komentāri (9)

Latviešu tautas 07.01.2015

Vai pirkat caur Ebay?

db 07.01.2015

Gandrīz katrā uzņēmumā ir pāris procenti, kur ir pieļaujamas kļūdas, piemēram, nozaudētā pasta pieļaujamais apjoms procentos no kopējā skaita, kad vēl netiek izvirzītas soda sankcijas pret pakalpojumu sniedzēju, tāpēc arī tu viegli tiki tajos pāris procentos, jo klientu Latvijas pastam ir maz, jo kurš zina, kā darbojas Latvijas pasts, nekad nesūtīs materiālas vērtības caur to.

U uldisM 07.01.2015

Jā pirku caur ebay un tas vismaz nedaudz atvieglo darbu atgūt naudu, bet tāpat ne visu. Jo ja sūta caur Yanwen tad bieži uzrādās ka paciņa ir sasniegusi Latviju, bet LP tik turpina pļurkstēt ka tā nav viņu vaina.
Mazas vērtības paciņas lai atsūtītu uz Latviju nav citas alternatīvas kā tikai pat LP un līdz ar to nākas pieciest to zagļu baru. Diemžēl pats kādreiz strādāju pastā par pastnieku un nedrīktēja nozaudēt nevienu paciņu(vēstuli, presi u.t.t.). Tā kā runāt par pieļaujamām kļūdām šeit runāt lieki. Un kamēr LP atdzīs tikai valsts pastu izsekošanas numurus tikmēr paciņas viņi varēs droši zagt.
Tāpat es zinu ka šķirotavā paciņa var nogulēt vairākus mēnešus(varbūt arī gadus) līdz sasniedz adresātu.
Vēl viena traka lieta ir muita, jo tai neinteresē kas ir uz paciņas rakstīta par summu un pat neinteresē tas rēķins kas ir iekšā ielikts, grib visus tavus konta/paypal izrakstus(nelikumīgi) un grib lai tu ar viņiem kraties uz lidostu, tā man viena paciņa(paliela)nogulēja 2 mēnešus līdz es viņu saņēmu.
Tā arī rodas viņiem tās kavēšanas un viss pārējais, jo nemāk pareizi strādāt.

U uldisM 08.01.2015

šeit ir ļoti labs piemērs par paciņu kura ir pazudusi Latvijā
Destination Country-Latvia
2014-10-23 00:00 Latvia Arrive at Latvia Airport-(Yanwen's Track End)
Original Country-Yanwen[YC294269752YW] To China Post Air Mail[YC294269752YW]
2014-10-22 00:00 BeiJing Handled by Airline, Flight No. LH721
2014-10-21 00:00 Beijing Internationg Mail Center Prepare to Dispatch
2014-10-20 00:00 BeiJing Arrived at Beijing Internationg Mail Center
2014-10-20 00:00 Beijing Internationg Mail Center Received
2014-10-18 20:00 ShenZhen Despatched from ShenZhen Yanwen Sorting Center
2014-10-18 18:00 ShenZhen Arrived at ShenZhen Yanwen Sorting Center

Diemžēl LP šos izsekošanas kodus ignorē tapēc es nevaru pateikt tieši kurā posmā Latvijas teritorijā paciņa izkūp. Jo paciņas bez izsekošanas koda nemaz netiek reģistrēta LP un viņu var ņemt kurš grib. Vienīgi ja šķirotavā tiks piešķirts kods, bet tas tiek piešķirts labi ja 10% gadījumos. Tātad pārējie 90% paliek uz jautājuma zīmes.

U uldisM 12.01.2015

Izrādās tajā periodā kad nesaņēmu, manā rajonā strādāja cita pastniece. Tagad gaidīsim atbildi no LP vai ir uzsākta izmeklēšana pret pastnieci. Ja nē tad tiks iesniekta sūdzība gan policijā gan tiesā, jo tie kas nav saņēmuši savas paciņas un vēstules ir vairāki tieši no šīs pastnieces apkalpojošā rajona. Tā kā pastā vēl jo projām notiek zagšana lielos apmēros.

A AnaBB 23.08.2016

Labdien. Vēlētos ievest nedaudz skaidrības. Strādāju pastā, un apkalpojam vairākas nodaļas. Sūtīto sīkpaku (no Ķīnas) apjoms aug katru mēnesi un galvenais, pirms kādā laikā ķīnieši nolēma ekonomēt un jo vairāk sīkpaku sūta kā vienkaršos sūtījumus (nevis, kā ierakstītos, kurus var izsekot). Mums atnāk milzīgs maiss, pat bez konkrēto sīkpaku daudzumu tajā. Un tikai pastā nodaļā piešķir vismaz kaut kādu numurus, lai būtu kaut kāda kārtība.
Tapat par uzvārdiem no Aliexpress - rakstiet uzvardu vienā ailē ar vārdu, tad caur savu profilu pārbaudiet vēlreiz, un saglābājiet. Un vienmēr VIENMĒR pārbaudiet saņemšanas informācijas atbilstību - no jebkuriem internet veikaliem. Laimīgi.

P Purvaodze 09.12.2016

Pupu mizas, cieniita kundze. Pacinas zuud arii no Lielbritaanijas, taa kaa nevajag vainot Kiinieshus.

P Purvaodze 09.12.2016

Думается мне, Латвиская почта перенимает опыт от Беларусской. Посылки стали пропадать с прошлого лета. На жалобыы конечно же обстоятельных ответов, и тем более действи не дождешся.
Я рекоммендую НЕ ПОСЫЛАЙТЕ более менее ценные вещи, или вобще вещи, которые вам не жалко выбросить.

Latviešu tautas 09.12.2016

Я рекомендую НЕ ПОСЫЛАЙТЕ более менее ценные вещи, а пересылать вещи, которые вам не жалко выбросить.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes