www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nepiegādāti sūtījumi

Latvijas Pasts - Nepiegādāti sūtījumi

Labdien! Vēlos izteikt pretenzijas par 07 pasta nodaļas pastniece Čapkēvičas darbu, ilgtermiņā.
1. martā man bija izsūtīta ierakstīta vēstule no Rīgas apgabaltiesas 78. iecirkņa. Zvērināta tiesu izpildītāja R.xxxxxx, kuru vēl joprojām vēl neesmu saņēmusi! Tiešāk sakot, vēstuli neviens nav nesis, lai gan ievadot pasta sūtījuma numurus, uzrāda , ka adresāts nav sastopams piegādes brīdī!
Šī piegāde ir it kā veikta 03.martā. Tālāk ir nosūtīts pirmais paziņojuma uzaicinājums, it kā 08. martā, jāpiebilst ka nav redzēta ne pastniece, ne paziņojums! Šodien ir 23. marts sūtījuma stāvoklis nav mainījies. Sakarā ar šo sūtījumu man ir radušās problēmas, jo vēstules saņēmusi neesu, bet tiesas izpildītājs no savas puses veica izpildes darbības, kā rezultātā ir ne tikai morāli, bet arī materiāli zaudējumi! Vēlos piebilst, ka februāra mēnesī situācija bija līdzīga, tad tas man izmaksāja
90,- euro, tāpat jau otro mēnesi neesu saņēmusi Tele2 rēķinus, nevis tāpēc ka viņi, nav izsūtīti, bet gan tāpēc ka viņi netika piegādāti. Tad kāpēc man ir jānes zaudējumi vairā simtu vērtībā, pastnieces neizdarības pēc? Varbūt tagad šīs summas man iekasēt no pastnieces, vai 7. pasta nodaļas ? Un vēl, nav glīti kad pastniece savas dabīgās vajadzības nokārto pie mājas, zem logiem, pēc tam izmantojot piegādājamo presi! Varbūt šis ir iemesls, kāpēc cilvēki nesaņem sūtījumus, un iekuļās problēmās?!

Papildināts Gun 29.03.2016

Ir 29. marts, pasta sūtījumu stāvoklis nav mainījies!
Arī sazinājies neviens nav......

G

S shakalakalaka 24.03.2016

Varbūt nopērciet un uzlieciet normālu pastkastīti?

G Gun 24.03.2016

Man ir normāla pastkastīte, man nav normāla pastniece, kas pilda apzinīgi savu darbu!

donna b 24.03.2016

Paga, ir laiks un prasme seit rakstit, bet no tele2 sanemt rekinus uz email nemakam?

G Gun 24.03.2016

Jā man ir laiks un prasme šeit rakstīt! Un sūdzība ir pamatota. Tele2 rēķini bija minēti kā papildus fakts, šajā gadījumā runa iet par ierakstītu vēstuli no tiesu izpildītāja! Un ja ir runa par Tele2, tad mammai ir pāri 80 un viņai i-nets ir sveša lieta, bet par rēķiniem esam tikuši galā.... Mammai uztaisīju e-pastu un pirmais rēķins jau ir atnācis, bet tad neatrisina problēmu par pasta piegādi!

Un kas no tā mainītos? Vispār pasta sūtījumu nepiegādāšana , aizkavēšana jeb bojāšana ir krimināli sodāma, tā ka šajā gadījumā būtu jāraksta iesniegums policijā, ja neseko atbildes rīcība - uz prokuratūru. Ja ir iespēja dabūt labu advokātu, paralēli kriminālprocesam, celt civilprasību par materiālā un morālā kaitējuma piedziņu.

F Fu 22.04.2016

Nu gan,zinot,ka vēstule ir pasta nodaļā,principa pēc neiet tai pakaļ?! Zināms,ka neviens labprāt nevēlas saņemt tās no parādu piedzinējiem un tiesu izp.tagad ir vainīgs pastnieks!!! Jāmaksā tāpat būs.

G Gun 25.04.2016

Ja nezini par ko iet runa, tad labāk nekomentēt! Kā var izņemt ierakstītu vēstuli, ja nezin tās numuru?!
Man parādu nav, tāpēc aplauziens kādam/ai.......