www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nepamatoti samaksāta pakas uzglabāšanas nauda

Latvijas Pasts - Nepamatoti samaksāta pakas uzglabāšanas nauda

Oktobra beigās, piedaloties grand prix loterijā, pasūtīju preces no Ziemassvētku kataloga. Apmēram pēc mēneša zvanīju uz Sia Rd Baltic, pārliecinājos, ka prece ir reģistrēta, bet sūtījums kavēsies. Tā kā biju pastā pēc aptiekas paciņas, painteresējos, vai man vēl nav kāda paka. Atbildēja, ka nav, lai gaidot īsziņu. Sūtītājs apsolīja izsekot paku un man ziņot 3 darba dienu laikā.20. Decembrī no rīta sūtītājs zvanīja, nosauca sūtījuma numuru un teica, ka varu doties uz pastu, ko arī darīju. Pastā darbiniece taraseviča paziņoja, ka jau vakar mana paka ir noformēta sūtīšanai atpakaļ, jo pastā glabājas jau mēnesi. Teicu, ka neesmu šajā laika saņēmusi nekādu ziņu par to, uz ko viņa atbildēja, ka gan jau aicinājums bija, bet es to neesot pamanījusi starp reklāmām, bet vispār viņi papīra aicinājumus vairs nesūtot, tikai īsziņas, bet uz pakas norādītais telefona numurs neesot reāls, bet tāpat sūtījuši. Kurš uzrādījis tik aplamu numuru 22222222? Sūtītājs apgalvoja, ka viņi nekad pakām neuzrāda telefona numurus, jo arī līdz šim paziņojumus biju saņēmusi papīra formātā. Vai pasta darbiniekiem bija neiespējami atsūtīt man aicinājumu?
Tā kā pakā bija arī Ziemassvētku dāvanas, nepiekritu, ka to sūtīs atpakaļ, biju spiesta paņemt, samaksājot uzglabāšanas naudu 8 eiro, kas man ka bezdarbniecei ir krietna summa. Lūdzu atgriezt netaisnīgi samaksāto naudu.

05.01.2020

L Linda_J 06.01.2020

Šeit izskatās nevis pasta kļūda, vet preču nosūtītāja paviršība.

M Mego izmeklētājs 06.01.2020

Diez ko var bezdarbnieks pasūtīt par 112 eiro?

Pasūtīju arī sen vajadzīgo smalcinātāju labam draugam.

A aicis24 06.01.2020

Bezdarbnieks,kurš draugam pērk dāvanu par 112 eiro,tad jau nemaz tik slikti neiet tev,kā bezdarbniekam.

Neteicu,ka tā bija dāvana draugam...un vispār ko var urķēties ne par lietu...Jums nav ko darīt?

A AnnaPanna 07.01.2020

Tā ir sūtītāja kļūda nevis pasta. Jo uz paciņas info norāda sūtītājs.