www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Nekvalitatīvs darbs

Latvijas Pasts - Nekvalitatīvs darbs

Es ar vienu cilvēku no Vācijas veicu preču bārteru. No viņa sīkpaku saņēmu 7 dienās. Bet mana sīkpaka pie viņa ar tādiem pašiem nosūtīšanas nosacījumiem, acīmredzot - "iet ar kājām" joprojām (jau divas nedēļas). Turklāt, viņiem tur ir daudz lētāks šīs nosūtīšanas pakalpojums. Iznāk kas - pie mums dārgi un nekvalitatīvi.
Turklāt, es darbiniecei teicu, lai sūta kā paku nevis sīkpaku (nojautu, ka mūsējie gliemeži). kā izrādās darbinieki ir arī kurli. Tikai nākamajā dienā, apskatot pasūtījuma veidlapu, ieraudzīju, ka šamie noformēja kā sīkpaku..
Iesaku sūtīt, izmantojot citas alternatīvas.

J

P pufa 19.07.2012

nju jā, kad kurls ar aklu satiekas, tandēms diez būs tas labākais... kad aizpildīji veidlapu, lasīt vajadzēja, kas par veidlapu! citus mācīt māki un apsaukāt, sāc ar sevīm! numurs sūtijumam ir? ieej internetā un paskaties, cik tālu tavs sūtījums ticis un tad te saukājies- redzīgais gudriniek!

J Juris83 19.07.2012

Laikam strādā pastā, pufa? Man nav jalasa s*da papīreļi, ja es skaidri izsakos. Veidlapā biju noformējis kā PAKU. Par cik sīkpaka, redzu, ka izgājusi no LV - un VISS!
Pilnīgi adekvāti izstāstīju lietas būtību. Tikai Latvijā ir iespējams, ka šādi cilvēki, p*kaļu kasīdami, strādā. Citur šāds mērkaķu bars jau sen būtu "izsvēpēts"!

P pufa 21.07.2012

nē, nestrādāju viss! lieliski sadarbojos! attieksme rada attieksmi!

J Juris83 21.07.2012

pasts strādā apkalpojošā sfērā. un tur klientam vienmēr ir taisnība. par attieksmi piekrītu, bet neesmu nekāds nepieklājīgais. bet darbs ir ļoti nekvalitatīvs. ne es vienīgais esmu sudzējies. strādā šausmīgi - vēstules LV iet lēnām, pazūd, naudu sūtīt ir nedroši, jo 100% ka pazudīs, spamo ar reklāmām pastkastītē, par piegādes kvalitāti un ātrumu negalvo, darbinieki viņiem strādā pēc garastāvokļa - viens paņems, cits nepaņems sūtīšanai vienāda satura sūtījumu (!!!) u.t.t. u.t.t. ut.t.t...

P pufa 26.07.2012

kā tev neiet ... paskaties laukā! vasara!